X
MarRez
MarRez

Witaj na moim kanale :) Krótko mówiąc. Kanał jest o wszystkim. :D Teraz streamuje od czasu do czasu grę The Sims 2 i The Sims 1. :) Czym nagrywam obraz z gry? - Action W czym obrabiam filmy? - Sony Vegas Pro 14 W czym nagrywam dźwięk? - Free Sound Recorder W czym obrabiam dźwięk? (odszumianie itp.) - Audiacity

Subskrybcje

10,173

Wyświetlenia

2,986,559

Wideo

339

YouTube ID

UCJWjGNxo_wrtzBQeb0-7uIg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-03 Wed 10,161 - 2,977,947 - 339 -
2019-07-04 Thu 10,160 -1 2,978,392 +445 339 -
2019-07-05 Fri 10,160 - 2,978,776 +384 339 -
2019-07-06 Sat 10,161 +1 2,979,322 +546 339 -
2019-07-07 Sun 10,162 +1 2,979,771 +449 339 -
2019-07-08 Mon 10,163 +1 2,980,246 +475 339 -
2019-07-09 Tue 10,164 +1 2,980,713 +467 339 -
2019-07-10 Wed 10,171 +7 2,981,259 +546 339 -
2019-07-11 Thu 10,170 -1 2,981,735 +476 339 -
2019-07-12 Fri 10,170 - 2,982,173 +438 339 -
2019-07-13 Sat 10,170 - 2,982,474 +301 339 -
2019-07-14 Sun 10,172 +2 2,982,985 +511 339 -
2019-07-16 Tue 10,164 -8 2,983,959 +974 339 -
2019-07-19 Fri 10,170 +6 2,985,919 +1960 339 -
2019-07-20 Sat 10,173 +3 2,986,559 +640 339 -
Podsumowanie ogółem +12 +8612 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 33 min.