X
MarRez
MarRez

Witaj na moim kanale :) Krótko mówiąc. Kanał jest o wszystkim. :D Teraz streamuje od czasu do czasu grę The Sims 2 i The Sims 1. :) Czym nagrywam obraz z gry? - Action W czym obrabiam filmy? - Sony Vegas Pro 14 W czym nagrywam dźwięk? - Free Sound Recorder W czym obrabiam dźwięk? (odszumianie itp.) - Audiacity

Subskrybcje

10,183

Wyświetlenia

2,960,896

Wideo

338

YouTube ID

UCJWjGNxo_wrtzBQeb0-7uIg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 10,193 - 2,955,152 - 337 -
2019-05-06 Mon 10,193 - 2,955,569 +417 337 -
2019-05-07 Tue 10,196 +3 2,955,970 +401 337 -
2019-05-08 Wed 10,197 +1 2,956,319 +349 337 -
2019-05-09 Thu 10,197 - 2,956,633 +314 337 -
2019-05-10 Fri 10,197 - 2,956,971 +338 337 -
2019-05-11 Sat 10,197 - 2,957,500 +529 337 -
2019-05-12 Sun 10,196 -1 2,957,942 +442 337 -
2019-05-13 Mon 10,197 +1 2,958,329 +387 337 -
2019-05-14 Tue 10,199 +2 2,958,712 +383 337 -
2019-05-15 Wed 10,186 -13 2,959,105 +393 337 -
2019-05-16 Thu 10,183 -3 2,959,562 +457 338 +1
2019-05-17 Fri 10,180 -3 2,959,961 +399 338 -
2019-05-18 Sat 10,180 - 2,960,460 +499 338 -
2019-05-19 Sun 10,183 +3 2,960,896 +436 338 -
Podsumowanie ogółem -10 +5744 +1
Aktualizacja profilu za 3 godz. 53 min.