X
KrYlu
KrYlu

⚫Produkty http://krylu.cupsell.pl/ ⚫ E-mail (Biznes/Kontakt) - KrYluKontakt@gmail.com ⚫DEMOKRACJA TO GÓWNO

Subskrybcje

750

Wyświetlenia

46,771

Wideo

40

YouTube ID

UCJ_8A8Bl6Ky7mlueWhi2x6Q

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-09-09 Thu 751 - 46,611 - 40 -
2021-09-10 Fri 751 - 46,616 +5 40 -
2021-09-11 Sat 751 - 46,624 +8 40 -
2021-09-13 Mon 751 - 46,643 +19 40 -
2021-09-14 Tue 751 - 46,649 +6 40 -
2021-09-15 Wed 751 - 46,658 +9 40 -
2021-09-16 Thu 751 - 46,667 +9 40 -
2021-09-17 Fri 751 - 46,683 +16 40 -
2021-09-18 Sat 751 - 46,691 +8 40 -
2021-09-19 Sun 751 - 46,703 +12 40 -
2021-09-20 Mon 751 - 46,718 +15 40 -
2021-09-21 Tue 751 - 46,725 +7 40 -
2021-09-22 Wed 751 - 46,732 +7 40 -
2021-09-25 Sat 750 -1 46,760 +28 40 -
2021-09-26 Sun 750 - 46,771 +11 40 -
Podsumowanie ogółem -1 +160 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 39 min.