X
Ogarnij matme
Ogarnij matme

Hejka, jestem Edyta :) Będziemy tu ogarniać matmę, ale ona jest tylko narzędziem do tego, aby ogarnąć siebie i uwierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych :D

Subskrybcje

9,463

Wyświetlenia

877,604

Wideo

63

YouTube ID

UCJoLTrW2oUJYQMkDbUpsB8w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-13 Wed 9,318 - 861,274 - 63 -
2019-03-14 Thu 9,332 +14 862,935 +1661 63 -
2019-03-15 Fri 9,341 +9 864,524 +1589 63 -
2019-03-16 Sat 9,342 +1 865,243 +719 63 -
2019-03-17 Sun 9,351 +9 866,138 +895 63 -
2019-03-18 Mon 9,369 +18 868,178 +2040 63 -
2019-03-19 Tue 9,405 +36 871,488 +3310 63 -
2019-03-20 Wed 9,441 +36 873,222 +1734 63 -
2019-03-21 Thu 9,448 +7 874,960 +1738 63 -
2019-03-22 Fri 9,456 +8 876,901 +1941 63 -
2019-03-23 Sat 9,463 +7 877,604 +703 63 -
Podsumowanie ogółem +145 +16330 -
Aktualizacja profilu za 1 godz. 58 min.