X
Wertex ツ
Wertex ツ

Ja jestem igor a to jest mój kanał :)! Dziękuje wszystkim za łapki w górę i komentarze to naprawdę mnie motywuje Nie do pracy tylko do nagrywania filmów bo yt traktuję jako pasje :) A i nagrywam głownie mody czy tam modyfikacje :p FAQ -Czy nagrasz coś ze mną? -Nagrywam tylko z osobami, które mają dobrą jakość filmów lub z ludźmi których znam :)! -Jakich programów używasz do nagrywania i do robienia miniatur? -Do nagrywania gry używam programu Mirillis, do montowania i renderowania programu Sony Vegas, do nagrywania i obróbki dźwięku Audacity/Audition, a do robienia miniatur programu Photoshop. ten opis ma już chyba 3 lata i zal mi go zmieniać to już historia nie czepiać się smutna buźka :// Tutaj koszulki http://wertex.teetres.com/ musiałem XDDDD

Subskrybcje

285,204

Wyświetlenia

83,419,243

Wideo

601

YouTube ID

UCK9Cb6B-ws9x5givK0uGu6Q

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 285,538 - 83,393,679 - 601 -
2019-07-07 Sun 285,523 -15 83,395,225 +1546 601 -
2019-07-08 Mon 285,501 -22 83,396,916 +1691 601 -
2019-07-09 Tue 285,478 -23 83,399,673 +2757 601 -
2019-07-10 Wed 285,459 -19 83,401,257 +1584 601 -
2019-07-11 Thu 285,445 -14 83,402,344 +1087 601 -
2019-07-11 Thu 285,435 -10 83,402,996 +652 601 -
2019-07-12 Fri 285,412 -23 83,404,720 +1724 601 -
2019-07-13 Sat 285,371 -41 83,407,270 +2550 601 -
2019-07-14 Sun 285,367 -4 83,408,145 +875 601 -
2019-07-15 Mon 285,311 -56 83,411,021 +2876 601 -
2019-07-17 Wed 285,283 -28 83,413,673 +2652 601 -
2019-07-18 Thu 285,243 -40 83,416,541 +2868 601 -
2019-07-19 Fri 285,234 -9 83,417,435 +894 601 -
2019-07-20 Sat 285,204 -30 83,419,243 +1808 601 -
Podsumowanie ogółem -334 +25564 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 36 min.