X
Wertex ツ
Wertex ツ

Ja jestem igor a to jest mój kanał :)! Dziękuje wszystkim za łapki w górę i komentarze to naprawdę mnie motywuje Nie do pracy tylko do nagrywania filmów bo yt traktuję jako pasje :) A i nagrywam głownie mody czy tam modyfikacje :p FAQ -Czy nagrasz coś ze mną? -Nagrywam tylko z osobami, które mają dobrą jakość filmów lub z ludźmi których znam :)! -Jakich programów używasz do nagrywania i do robienia miniatur? -Do nagrywania gry używam programu Mirillis, do montowania i renderowania programu Sony Vegas, do nagrywania i obróbki dźwięku Audacity/Audition, a do robienia miniatur programu Photoshop. ten opis ma już chyba 3 lata i zal mi go zmieniać to już historia nie czepiać się smutna buźka :// Tutaj koszulki http://wertex.teetres.com/ musiałem XDDDD

Subskrybcje

282,000

Wyświetlenia

83,625,123

Wideo

601

YouTube ID

UCK9Cb6B-ws9x5givK0uGu6Q

Youtube STATYSTYKI OD 2019-11-13 DO 2019-12-13
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-13 Wed 283,000 - 83,586,732 - 601 -
2019-11-14 Thu 283,000 - 83,587,718 +986 601 -
2019-11-15 Fri 283,000 - 83,589,181 +1463 601 -
2019-11-16 Sat 283,000 - 83,590,756 +1575 601 -
2019-11-17 Sun 283,000 - 83,592,317 +1561 601 -
2019-11-18 Mon 283,000 - 83,593,695 +1378 601 -
2019-11-19 Tue 283,000 - 83,594,761 +1066 601 -
2019-11-20 Wed 283,000 - 83,596,214 +1453 601 -
2019-11-21 Thu 283,000 - 83,597,083 +869 601 -
2019-11-22 Fri 283,000 - 83,598,165 +1082 601 -
2019-11-23 Sat 283,000 - 83,599,489 +1324 601 -
2019-11-24 Sun 283,000 - 83,601,274 +1785 601 -
2019-11-25 Mon 283,000 - 83,602,532 +1258 601 -
2019-11-26 Tue 283,000 - 83,603,745 +1213 601 -
2019-11-27 Wed 283,000 - 83,604,586 +841 601 -
2019-11-28 Thu 283,000 - 83,605,449 +863 601 -
2019-11-29 Fri 283,000 - 83,606,423 +974 601 -
2019-11-30 Sat 283,000 - 83,607,830 +1407 601 -
2019-12-01 Sun 282,000 -1000 83,610,493 +2663 601 -
2019-12-02 Mon 282,000 - 83,611,464 +971 601 -
2019-12-03 Tue 282,000 - 83,612,225 +761 601 -
2019-12-04 Wed 282,000 - 83,613,116 +891 601 -
2019-12-05 Thu 282,000 - 83,613,956 +840 601 -
2019-12-06 Fri 282,000 - 83,614,982 +1026 601 -
2019-12-07 Sat 282,000 - 83,617,538 +2556 601 -
2019-12-08 Sun 282,000 - 83,619,097 +1559 601 -
2019-12-09 Mon 282,000 - 83,619,942 +845 601 -
2019-12-10 Tue 282,000 - 83,621,083 +1141 601 -
2019-12-11 Wed 282,000 - 83,622,230 +1147 601 -
2019-12-12 Thu 282,000 - 83,623,266 +1036 601 -
2019-12-13 Fri 282,000 - 83,625,123 +1857 601 -
Podsumowanie ogółem -1000 +38391 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.