X
Wertex ツ
Wertex ツ

Ja jestem igor a to jest mój kanał :)! Dziękuje wszystkim za łapki w górę i komentarze to naprawdę mnie motywuje Nie do pracy tylko do nagrywania filmów bo yt traktuję jako pasje :) A i nagrywam głownie mody czy tam modyfikacje :p FAQ -Czy nagrasz coś ze mną? -Nagrywam tylko z osobami, które mają dobrą jakość filmów lub z ludźmi których znam :)! -Jakich programów używasz do nagrywania i do robienia miniatur? -Do nagrywania gry używam programu Mirillis, do montowania i renderowania programu Sony Vegas, do nagrywania i obróbki dźwięku Audacity/Audition, a do robienia miniatur programu Photoshop. ten opis ma już chyba 3 lata i zal mi go zmieniać to już historia nie czepiać się smutna buźka :// Tutaj koszulki http://wertex.teetres.com/ musiałem XDDDD

Subskrybcje

279,000

Wyświetlenia

83,913,832

Wideo

601

YouTube ID

UCK9Cb6B-ws9x5givK0uGu6Q

Youtube STATYSTYKI OD 2020-06-04 DO 2020-07-04
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2020-06-04 Thu 279,000 - 83,874,934 - 601 -
2020-06-05 Fri 279,000 - 83,876,383 +1449 601 -
2020-06-06 Sat 279,000 - 83,877,969 +1586 601 -
2020-06-07 Sun 279,000 - 83,879,390 +1421 601 -
2020-06-13 Sat 279,000 - 83,888,092 +8702 601 -
2020-06-17 Wed 279,000 - 83,893,608 +5516 601 -
2020-06-18 Thu 279,000 - 83,894,796 +1188 601 -
2020-06-24 Wed 279,000 - 83,902,904 +8108 601 -
2020-06-30 Tue 279,000 - 83,910,204 +7300 601 -
2020-07-03 Fri 279,000 - 83,913,832 +3628 601 -
Podsumowanie ogółem - +38898 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 3 min.