X
Żądny Przygód
Żądny Przygód

Jestem filmowcem reportażystą, tworzę filmy o eksploracji miejsc opuszczonych i niedostępnych oraz inne w zbliżonej tematyce. Moje filmy są tworzone w sposób profesjonalny, od wysokiej jakości ujęć, przez płynnie i ciekawie prowadzoną narrację aż po zawodowy montaż i postprodukcję. Produkuję filmy nagrywane zarówno tradycyjną kamerą ręczną jak i kamerą sportową. Zachęcam do subskrypcji i kontaktu w razie wszelkiego typu zapytań poprzez mail poniżej.

Subskrybcje

574,761

Wyświetlenia

37,675,196

Wideo

145

YouTube ID

UCKLxjNFo_Tvm_Hw1GWbINKw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 570,197 - 37,018,701 - 144 -
2019-05-06 Mon 570,884 +687 37,101,293 +82592 144 -
2019-05-07 Tue 571,217 +333 37,147,334 +46041 144 -
2019-05-08 Wed 571,447 +230 37,184,079 +36745 144 -
2019-05-09 Thu 571,665 +218 37,209,461 +25382 144 -
2019-05-10 Fri 571,903 +238 37,237,509 +28048 143 -1
2019-05-11 Sat 572,121 +218 37,272,815 +35306 144 +1
2019-05-12 Sun 572,697 +576 37,334,973 +62158 144 -
2019-05-13 Mon 572,907 +210 37,367,553 +32580 144 -
2019-05-14 Tue 573,067 +160 37,390,887 +23334 144 -
2019-05-15 Wed 573,271 +204 37,415,301 +24414 144 -
2019-05-16 Thu 573,411 +140 37,435,559 +20258 144 -
2019-05-17 Fri 573,502 +91 37,454,684 +19125 144 -
2019-05-18 Sat 574,126 +624 37,595,425 +140741 145 +1
2019-05-19 Sun 574,761 +635 37,675,196 +79771 145 -
Podsumowanie ogółem +4564 +656495 +1
Aktualizacja profilu za 6 godz. 6 min.