X
Kanon
Kanon

Hej! Witaj na moim kanale! ? Mój kanał opiera się na grze Minecraft, tworzę filmy o komendach, robię live streamy i pokazuję na nich, jak poprawnie budować mapy ? Jestem osobą nieśmiałą, ale za to humorystyczną i pełną kultury ? ⚫Mail: kontakt.kanon@gmail.com ▶▶MÓJ SPRZĘT◀◀ ⚫2x Monitor BenQ GL2250 ⚫Klawiatura Genesis Thor 300 ⚫Myszka Asus GX950 ⚫Mikrofon Novox NC-1 ⚫Głośniki Edifier R1100 ⚫Słuchawki Sony XB950 (Extra Bass) ⚫Kamerka Logitech C922 ⚫Podkładka na mysz Genesis M12 ⚫Specyfikacje PC - Niedokładne.

Subskrybcje

16,510

Wyświetlenia

932,158

Wideo

97

YouTube ID

UCManVzjQlTESt9zGa3l55Gw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 16,476 - 919,129 - 96 -
2019-04-05 Fri 16,471 -5 919,639 +510 96 -
2019-04-06 Sat 16,467 -4 920,834 +1195 97 +1
2019-04-07 Sun 16,482 +15 921,982 +1148 97 -
2019-04-08 Mon 16,483 +1 922,837 +855 97 -
2019-04-09 Tue 16,483 - 923,783 +946 97 -
2019-04-10 Wed 16,480 -3 924,551 +768 97 -
2019-04-11 Thu 16,482 +2 925,942 +1391 97 -
2019-04-12 Fri 16,493 +11 926,786 +844 97 -
2019-04-13 Sat 16,498 +5 927,586 +800 97 -
2019-04-14 Sun 16,506 +8 928,377 +791 97 -
2019-04-15 Mon 16,511 +5 929,075 +698 97 -
2019-04-16 Tue 16,506 -5 930,417 +1342 97 -
2019-04-17 Wed 16,507 +1 931,286 +869 97 -
2019-04-18 Thu 16,510 +3 932,158 +872 97 -
Podsumowanie ogółem +34 +13029 +1
Aktualizacja profilu za 5 godz. 56 min.