X
Undecided
Undecided

Z wykształcenia filolog angielski i nauczyciel, z zamiłowania gracz, którego gry omijają szerokim kołem! Generally speaking, pozytywna osoba z zaskakującym podejściem do życia i ogromnym dystansem do otaczającego go świata i samego siebie. What happens on YouTube stays on YouTube as they say! :) Kontakt: business.undecidedm@gmail.com Autor baneru i awataru : DzikDziki Autor miniatur odcinków : GamerSpace, PiotrekHappy Autor Intro: PiotrekHappy

Subskrybcje

67,252

Wyświetlenia

17,553,642

Wideo

1,471

YouTube ID

UCMx38M9Bww9wTUVv2Cc8MWg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-01-03 Thu 67,058 - 17,248,944 - 1,446 -
2019-01-04 Fri 67,075 +17 17,270,280 +21336 1,446 -
2019-01-05 Sat 67,099 +24 17,295,403 +25123 1,448 +2
2019-01-06 Sun 67,115 +16 17,338,576 +43173 1,453 +5
2019-01-07 Mon 67,131 +16 17,352,525 +13949 1,454 +1
2019-01-08 Tue 67,151 +20 17,371,456 +18931 1,456 +2
2019-01-09 Wed 67,165 +14 17,386,540 +15084 1,457 +1
2019-01-10 Thu 67,176 +11 17,402,906 +16366 1,459 +2
2019-01-11 Fri 67,181 +5 17,421,931 +19025 1,462 +3
2019-01-12 Sat 67,187 +6 17,454,380 +32449 1,463 +1
2019-01-13 Sun 67,207 +20 17,476,475 +22095 1,465 +2
2019-01-14 Mon 67,225 +18 17,495,972 +19497 1,469 +4
2019-01-15 Tue 67,219 -6 17,516,783 +20811 1,469 -
2019-01-16 Wed 67,231 +12 17,535,013 +18230 1,469 -
2019-01-17 Thu 67,252 +21 17,553,642 +18629 1,471 +2
Podsumowanie ogółem +194 +304698 +25
Aktualizacja profilu za 3 godz. 22 min.