X
mepi.pl
mepi.pl

Multimedialna Edukacja przez Internet

Subskrybcje

10,878

Wyświetlenia

4,198,440

Wideo

273

YouTube ID

UCN-lZDiEAOPlOsbrZbFgCFg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 10,854 - 4,190,281 - 273 -
2019-06-14 Fri 10,854 - 4,190,889 +608 273 -
2019-06-15 Sat 10,855 +1 4,191,367 +478 273 -
2019-06-16 Sun 10,856 +1 4,192,046 +679 273 -
2019-06-17 Mon 10,859 +3 4,192,709 +663 273 -
2019-06-18 Tue 10,863 +4 4,193,347 +638 273 -
2019-06-19 Wed 10,866 +3 4,193,954 +607 273 -
2019-06-20 Thu 10,867 +1 4,194,513 +559 273 -
2019-06-21 Fri 10,867 - 4,195,120 +607 273 -
2019-06-22 Sat 10,870 +3 4,195,694 +574 273 -
2019-06-23 Sun 10,872 +2 4,196,151 +457 273 -
2019-06-24 Mon 10,870 -2 4,196,807 +656 273 -
2019-06-25 Tue 10,873 +3 4,197,425 +618 273 -
2019-06-26 Wed 10,875 +2 4,198,058 +633 273 -
2019-06-27 Thu 10,878 +3 4,198,440 +382 273 -
Podsumowanie ogółem +24 +8159 -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 44 min.