X
Kacper Gizbo
Kacper Gizbo

Proszę Państwa o wsparcie mnie w tym co robię, można to zrobić przekazując dobrowolną darowiznę przelewem na moje konto bankowe: mBank 68 1140 2004 0000 3502 0005 9745 tytułem "Darowizna" + swój e-mail, lub Inteligo 03 1020 5558 0000 8902 3127 9240 skorzystać z PayPal: https://www.paypal.me/Gizbo kontakt do mnie: kpgizbo()gmail.com UWAGA: To nie jest publiczna zbiórka ofiar na żaden z góry określony cel!

Subskrybcje

21,200

Wyświetlenia

8,291,526

Wideo

369

YouTube ID

UCN2NdIpmc89jixvtf2khpcw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-04-24 Sat 21,200 - 8,288,488 - 369 -
2021-04-25 Sun 21,200 - 8,288,655 +167 369 -
2021-04-26 Mon 21,200 - 8,288,848 +193 369 -
2021-04-27 Tue 21,200 - 8,289,164 +316 369 -
2021-04-28 Wed 21,200 - 8,289,415 +251 369 -
2021-04-29 Thu 21,200 - 8,289,675 +260 369 -
2021-04-30 Fri 21,200 - 8,289,878 +203 369 -
2021-05-01 Sat 21,200 - 8,290,094 +216 369 -
2021-05-02 Sun 21,200 - 8,290,357 +263 369 -
2021-05-03 Mon 21,200 - 8,290,530 +173 369 -
2021-05-04 Tue 21,200 - 8,290,884 +354 369 -
2021-05-05 Wed 21,200 - 8,291,136 +252 369 -
2021-05-06 Thu 21,200 - 8,291,366 +230 369 -
2021-05-07 Fri 21,200 - 8,291,526 +160 369 -
2021-05-08 Sat 21,200 - 8,291,526 - 369 -
Podsumowanie ogółem - +3038 -
Aktualizacja profilu za 1 godz. 31 min.