X
kartony4funTV
kartony4funTV

Tylko na tym kanale znajdziesz wszystkie kultowe Kartony takie jak Kapitan Bomba, Pod Gradobiciem Pytań, Laserowy Gniew Dzidy, Piesek Leszek czy też Agent Tomek. Tylko na naszym kanale znajdziesz specjalne promocje, koszulki, smycze z bohaterami Kartonów. Tylko u nasz znajdziesz wszystkie do tej pory opublikowane wersje Kartonów. Uwaga! Kopiowanie, rozpowszechnianie, publikowanie filmów animowanych należących do 4fun Media S.A. na innych stronach YT i ogólnie w internecie bez zgody 4 Fun Media S.A. jest surowo zabronione. Wszelkie próby łamania prawa będą ścigane i zgłaszane odpowiednim organom Państwa a następnie surowo karane.

Subskrybcje

256,155

Wyświetlenia

238,108,026

Wideo

825

YouTube ID

UCN89T_hK-DhQGGa9fAkd1zA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-02 Sun 255,713 - 237,163,097 - 825 -
2018-12-03 Mon 255,756 +43 237,225,836 +62739 825 -
2018-12-04 Tue 255,811 +55 237,291,437 +65601 825 -
2018-12-05 Wed 255,881 +70 237,380,440 +89003 825 -
2018-12-06 Thu 255,916 +35 237,439,394 +58954 825 -
2018-12-07 Fri 255,967 +51 237,488,898 +49504 825 -
2018-12-08 Sat 256,003 +36 237,540,125 +51227 825 -
2018-12-09 Sun 256,034 +31 237,604,580 +64455 825 -
2018-12-10 Mon 256,064 +30 237,675,838 +71258 825 -
2018-12-11 Tue 256,110 +46 237,770,624 +94786 825 -
2018-12-12 Wed 256,146 +36 237,821,502 +50878 825 -
2018-12-13 Thu 256,193 +47 237,879,486 +57984 825 -
2018-12-14 Fri 256,217 +24 237,939,873 +60387 825 -
2018-12-15 Sat 256,086 -131 238,000,196 +60323 825 -
2018-12-16 Sun 256,155 +69 238,108,026 +107830 825 -
Podsumowanie ogółem +442 +944929 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 21 min.