X
ŚMIESZNY TUBE PL
ŚMIESZNY TUBE PL

Subskrybcje

283,487

Wyświetlenia

112,954,989

Wideo

110

YouTube ID

UCNswCuahUzvLVWMV4H0mTMw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 281,345 - 111,027,204 - 104 -
2019-02-04 Mon 281,509 +164 111,191,564 +164360 103 -1
2019-02-05 Tue 281,750 +241 111,328,655 +137091 105 +2
2019-02-06 Wed 281,911 +161 111,488,146 +159491 106 +1
2019-02-07 Thu 282,024 +113 111,618,601 +130455 105 -1
2019-02-08 Fri 282,148 +124 111,733,826 +115225 105 -
2019-02-09 Sat 282,390 +242 111,942,904 +209078 107 +2
2019-02-10 Sun 282,529 +139 112,048,710 +105806 107 -
2019-02-11 Mon 282,600 +71 112,156,075 +107365 108 +1
2019-02-12 Tue 282,693 +93 112,267,117 +111042 108 -
2019-02-13 Wed 282,843 +150 112,382,594 +115477 109 +1
2019-02-14 Thu 283,109 +266 112,603,269 +220675 109 -
2019-02-15 Fri 283,209 +100 112,715,830 +112561 109 -
2019-02-16 Sat 283,353 +144 112,824,885 +109055 109 -
2019-02-17 Sun 283,487 +134 112,954,989 +130104 110 +1
Podsumowanie ogółem +2142 +1927785 +6
Aktualizacja profilu za 3 godz. 47 min.