X
ŚMIESZNY TUBE PL
ŚMIESZNY TUBE PL

Subskrybcje

297,210

Wyświetlenia

9,643,449

Wideo

78

YouTube ID

UCNswCuahUzvLVWMV4H0mTMw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-05 Fri 296,297 - 8,635,413 - 75 -
2019-07-06 Sat 296,342 +45 8,695,981 +60568 75 -
2019-07-07 Sun 296,424 +82 8,749,910 +53929 75 -
2019-07-08 Mon 296,481 +57 8,805,430 +55520 75 -
2019-07-09 Tue 296,523 +42 8,873,160 +67730 76 +1
2019-07-10 Wed 296,579 +56 8,945,334 +72174 76 -
2019-07-11 Thu 296,638 +59 9,002,662 +57328 76 -
2019-07-12 Fri 296,684 +46 9,054,041 +51379 76 -
2019-07-13 Sat 296,729 +45 9,142,583 +88542 77 +1
2019-07-14 Sun 296,758 +29 9,185,629 +43046 77 -
2019-07-15 Mon 296,829 +71 9,244,608 +58979 77 -
2019-07-16 Tue 296,952 +123 9,326,480 +81872 77 -
2019-07-17 Wed 297,062 +110 9,420,104 +93624 77 -
2019-07-18 Thu 297,094 +32 9,506,997 +86893 78 +1
2019-07-20 Sat 297,210 +116 9,643,449 +136452 78 -
Podsumowanie ogółem +913 +1008036 +3
Aktualizacja profilu za 2 godz. 37 min.