X
Sulti
Sulti

W trakcie budowy Znajdź mnie na: https://youtubersi.pl

Subskrybcje

31

Wyświetlenia

119

Wideo

27

YouTube ID

UCPOhNrbYl1M0UCKsNN2aBUA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 31 - 119 - 27 -
2019-06-14 Fri 31 - 119 - 27 -
2019-06-15 Sat 31 - 119 - 27 -
2019-06-16 Sun 31 - 119 - 27 -
2019-06-17 Mon 31 - 119 - 27 -
2019-06-18 Tue 31 - 119 - 27 -
2019-06-19 Wed 31 - 119 - 27 -
2019-06-20 Thu 31 - 119 - 27 -
2019-06-21 Fri 31 - 119 - 27 -
2019-06-22 Sat 31 - 119 - 27 -
2019-06-23 Sun 31 - 119 - 27 -
2019-06-24 Mon 31 - 119 - 27 -
2019-06-25 Tue 31 - 119 - 27 -
2019-06-26 Wed 31 - 119 - 27 -
2019-06-27 Thu 31 - 119 - 27 -
Podsumowanie ogółem - - -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 45 min.