X
Sulti
Sulti

W trakcie budowy Znajdź mnie na: https://youtubersi.pl

Subskrybcje

33

Wyświetlenia

101

Wideo

27

YouTube ID

UCPOhNrbYl1M0UCKsNN2aBUA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 31 - 59 - 15 -
2019-04-05 Fri 31 - 67 +8 16 +1
2019-04-06 Sat 33 +2 70 +3 17 +1
2019-04-07 Sun 33 - 77 +7 18 +1
2019-04-08 Mon 33 - 85 +8 23 +5
2019-04-09 Tue 33 - 89 +4 23 -
2019-04-10 Wed 33 - 91 +2 24 +1
2019-04-11 Thu 33 - 92 +1 24 -
2019-04-12 Fri 33 - 94 +2 25 +1
2019-04-13 Sat 33 - 99 +5 27 +2
2019-04-14 Sun 33 - 99 - 27 -
2019-04-15 Mon 33 - 100 +1 27 -
2019-04-16 Tue 33 - 100 - 27 -
2019-04-17 Wed 33 - 100 - 27 -
2019-04-18 Thu 33 - 101 +1 27 -
Podsumowanie ogółem +2 +42 +12
Aktualizacja profilu za 5 godz. 51 min.