X
Mr Feniks
Mr Feniks

Kanał jest w większej mierze poświęcony grze margonem, lecz nie omieszkam wrzucać Tutaj innych serii! Jeżeli podoba Ci się to co robię to zostań na dłużej, a nie pożałujesz. :)

Subskrybcje

17,825

Wyświetlenia

3,182,388

Wideo

986

YouTube ID

UCPP4wj1Q83PYKCrIQmmXEaQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 17,650 - 3,143,789 - 975 -
2019-02-04 Mon 17,649 -1 3,145,065 +1276 978 +3
2019-02-05 Tue 17,654 +5 3,145,548 +483 977 -1
2019-02-06 Wed 17,647 -7 3,146,528 +980 978 +1
2019-02-07 Thu 17,644 -3 3,147,517 +989 979 +1
2019-02-08 Fri 17,644 - 3,148,340 +823 979 -
2019-02-09 Sat 17,650 +6 3,150,422 +2082 979 -
2019-02-10 Sun 17,647 -3 3,150,933 +511 979 -
2019-02-11 Mon 17,647 - 3,151,998 +1065 980 +1
2019-02-12 Tue 17,654 +7 3,153,703 +1705 983 +3
2019-02-13 Wed 17,659 +5 3,156,515 +2812 984 +1
2019-02-14 Thu 17,687 +28 3,161,130 +4615 985 +1
2019-02-15 Fri 17,734 +47 3,168,123 +6993 986 +1
2019-02-16 Sat 17,780 +46 3,174,534 +6411 987 +1
2019-02-17 Sun 17,825 +45 3,182,388 +7854 986 -1
Podsumowanie ogółem +175 +38599 +11
Aktualizacja profilu za 4 godz. 1 min.