X
Mr Feniks
Mr Feniks

Kanał jest w większej mierze poświęcony grze margonem, lecz nie omieszkam wrzucać Tutaj innych serii! Jeżeli podoba Ci się to co robię to zostań na dłużej, a nie pożałujesz. :)

Subskrybcje

18,634

Wyświetlenia

3,371,026

Wideo

1,027

YouTube ID

UCPP4wj1Q83PYKCrIQmmXEaQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 18,260 - 3,273,310 - 1,003 -
2019-04-06 Sat 18,263 +3 3,273,557 +247 1,003 -
2019-04-07 Sun 18,265 +2 3,274,281 +724 1,003 -
2019-04-08 Mon 18,266 +1 3,275,865 +1584 1,004 +1
2019-04-09 Tue 18,265 -1 3,275,886 +21 1,005 +1
2019-04-10 Wed 18,284 +19 3,278,936 +3050 1,005 -
2019-04-11 Thu 18,389 +105 3,288,568 +9632 1,009 +4
2019-04-12 Fri 18,438 +49 3,299,883 +11315 1,012 +3
2019-04-13 Sat 18,493 +55 3,310,397 +10514 1,013 +1
2019-04-14 Sun 18,522 +29 3,322,885 +12488 1,016 +3
2019-04-15 Mon 18,557 +35 3,333,868 +10983 1,017 +1
2019-04-16 Tue 18,607 +50 3,350,392 +16524 1,021 +4
2019-04-17 Wed 18,624 +17 3,357,541 +7149 1,020 -1
2019-04-18 Thu 18,629 +5 3,364,525 +6984 1,024 +4
2019-04-19 Fri 18,634 +5 3,371,026 +6501 1,027 +3
Podsumowanie ogółem +374 +97716 +24
Aktualizacja profilu za 4 godz. 6 min.