X
Amelie
Amelie

Witam na moim kanele ;) Znajdziecie tu wiele ciekawych i śmiesznych filmików. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gry, zabawy , unboxing , challange, vlog i wiele innch :-) zapraszam do oglądania i subskrybowania :)

Subskrybcje

142,976

Wyświetlenia

27,781,574

Wideo

289

YouTube ID

UCPS403fKgUqgMzCLOntNyaA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-02 Sun 141,283 - 27,100,734 - 283 -
2018-12-03 Mon 141,396 +113 27,141,643 +40909 284 +1
2018-12-04 Tue 141,519 +123 27,171,151 +29508 284 -
2018-12-05 Wed 141,742 +223 27,213,601 +42450 284 -
2018-12-06 Thu 141,818 +76 27,236,290 +22689 284 -
2018-12-07 Fri 141,907 +89 27,259,139 +22849 285 +1
2018-12-08 Sat 142,040 +133 27,298,530 +39391 286 +1
2018-12-09 Sun 142,220 +180 27,349,050 +50520 286 -
2018-12-10 Mon 142,336 +116 27,388,236 +39186 286 -
2018-12-11 Tue 142,566 +230 27,432,482 +44246 287 +1
2018-12-12 Wed 142,672 +106 27,454,278 +21796 286 -1
2018-12-13 Thu 142,790 +118 27,482,027 +27749 286 -
2018-12-14 Fri 142,896 +106 27,505,783 +23756 287 +1
2018-12-15 Sat 142,584 -312 27,545,403 +39620 288 +1
2018-12-16 Sun 142,976 +392 27,781,574 +236171 289 +1
Podsumowanie ogółem +1693 +680840 +6
Aktualizacja profilu za 4 godz. 28 min.