X
Ginny6789
Ginny6789

Jak się Wam znudzą głupoty na tym kanale zapraszam na 6789ginny ^^ Mój Skype: Ginny6789 (wchodzę rzadko) GG: 38252528 (rzadko) Facebook: Gienia6789

Subskrybcje

9,665

Wyświetlenia

1,045,878

Wideo

125

YouTube ID

UCPd93wEJp0_Ge2W0u8hqzvw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 9,666 - 1,044,964 - 125 -
2019-05-06 Mon 9,668 +2 1,045,053 +89 125 -
2019-05-07 Tue 9,668 - 1,045,107 +54 125 -
2019-05-08 Wed 9,670 +2 1,045,177 +70 125 -
2019-05-09 Thu 9,668 -2 1,045,215 +38 125 -
2019-05-10 Fri 9,665 -3 1,045,289 +74 125 -
2019-05-11 Sat 9,665 - 1,045,346 +57 125 -
2019-05-12 Sun 9,664 -1 1,045,415 +69 125 -
2019-05-13 Mon 9,663 -1 1,045,485 +70 125 -
2019-05-14 Tue 9,662 -1 1,045,558 +73 125 -
2019-05-15 Wed 9,661 -1 1,045,626 +68 125 -
2019-05-16 Thu 9,663 +2 1,045,696 +70 125 -
2019-05-17 Fri 9,665 +2 1,045,763 +67 125 -
2019-05-18 Sat 9,666 +1 1,045,823 +60 125 -
2019-05-19 Sun 9,665 -1 1,045,878 +55 125 -
Podsumowanie ogółem -1 +914 -
Aktualizacja profilu za 3 godz. 50 min.