X
Ginny6789
Ginny6789

Jak się Wam znudzą głupoty na tym kanale zapraszam na 6789ginny ^^ Mój Skype: Ginny6789 (wchodzę rzadko) GG: 38252528 (rzadko) Facebook: Gienia6789

Subskrybcje

9,550

Wyświetlenia

1,075,087

Wideo

141

YouTube ID

UCPd93wEJp0_Ge2W0u8hqzvw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2020-04-16 Thu 9,560 - 1,071,852 - 141 -
2020-04-26 Sun 9,560 - 1,072,552 +700 141 -
2020-04-27 Mon 9,560 - 1,072,632 +80 141 -
2020-05-02 Sat 9,560 - 1,072,950 +318 141 -
2020-05-06 Wed 9,550 -10 1,073,272 +322 141 -
2020-05-07 Thu 9,550 - 1,073,392 +120 141 -
2020-05-08 Fri 9,550 - 1,073,421 +29 141 -
2020-05-10 Sun 9,550 - 1,073,542 +121 141 -
2020-05-12 Tue 9,550 - 1,073,707 +165 141 -
2020-05-13 Wed 9,550 - 1,073,766 +59 141 -
2020-05-14 Thu 9,550 - 1,073,884 +118 141 -
2020-05-19 Tue 9,550 - 1,074,386 +502 141 -
2020-05-26 Tue 9,550 - 1,074,920 +534 141 -
2020-05-27 Wed 9,550 - 1,074,972 +52 141 -
2020-05-29 Fri 9,550 - 1,075,087 +115 141 -
Podsumowanie ogółem -10 +3235 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 45 min.