X
Ginny6789
Ginny6789

Jak się Wam znudzą głupoty na tym kanale zapraszam na 6789ginny ^^ Mój Skype: Ginny6789 (wchodzę rzadko) GG: 38252528 (rzadko) Facebook: Gienia6789

Subskrybcje

9,628

Wyświetlenia

1,053,295

Wideo

130

YouTube ID

UCPd93wEJp0_Ge2W0u8hqzvw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-02 Tue 9,635 - 1,048,719 - 129 -
2019-07-03 Wed 9,635 - 1,048,770 +51 129 -
2019-07-04 Thu 9,635 - 1,048,816 +46 129 -
2019-07-05 Fri 9,635 - 1,048,859 +43 129 -
2019-07-06 Sat 9,628 -7 1,048,907 +48 129 -
2019-07-07 Sun 9,628 - 1,052,620 +3713 130 +1
2019-07-08 Mon 9,627 -1 1,052,707 +87 130 -
2019-07-09 Tue 9,629 +2 1,052,758 +51 130 -
2019-07-10 Wed 9,628 -1 1,052,814 +56 130 -
2019-07-11 Thu 9,629 +1 1,052,854 +40 130 -
2019-07-12 Fri 9,629 - 1,052,876 +22 130 -
2019-07-13 Sat 9,630 +1 1,052,921 +45 130 -
2019-07-15 Mon 9,630 - 1,053,003 +82 130 -
2019-07-18 Thu 9,630 - 1,053,173 +170 130 -
2019-07-20 Sat 9,628 -2 1,053,295 +122 130 -
Podsumowanie ogółem -7 +4576 +1
Aktualizacja profilu za 4 godz. 27 min.