X
Energylandia
Energylandia

Park ENERGYLANDIA zlokalizowany jest w pięknej i malowniczej okolicy, w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa. To największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Nasz Park jest miejscem, gdzie całe rodziny mogą razem spędzać niezapomniane chwile, a czas upłynie im na zabawie i wspólnej podróży do świata baśni i fantazji, świata magicznych przeżyć i niezwykłych ekstremalnych doznań. Energylandia jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się blisko 70 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych.

Subskrybcje

46,541

Wyświetlenia

15,578,975

Wideo

380

YouTube ID

UCPj-Bs4Pfub_Bm04BOfyDoA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 46,413 - 15,487,798 - 379 -
2019-02-04 Mon 46,418 +5 15,492,964 +5166 379 -
2019-02-05 Tue 46,434 +16 15,497,918 +4954 379 -
2019-02-06 Wed 46,436 +2 15,503,587 +5669 379 -
2019-02-07 Thu 46,443 +7 15,512,097 +8510 379 -
2019-02-08 Fri 46,439 -4 15,517,364 +5267 379 -
2019-02-09 Sat 46,452 +13 15,523,682 +6318 379 -
2019-02-10 Sun 46,453 +1 15,531,616 +7934 379 -
2019-02-11 Mon 46,466 +13 15,537,840 +6224 379 -
2019-02-12 Tue 46,469 +3 15,546,236 +8396 380 +1
2019-02-13 Wed 46,484 +15 15,552,171 +5935 380 -
2019-02-14 Thu 46,489 +5 15,557,759 +5588 380 -
2019-02-15 Fri 46,500 +11 15,563,514 +5755 380 -
2019-02-16 Sat 46,507 +7 15,568,620 +5106 380 -
2019-02-17 Sun 46,541 +34 15,578,975 +10355 380 -
Podsumowanie ogółem +128 +91177 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 57 min.