X
Polityka Raport
Polityka Raport

Sapere aude - z łac. miej odwagę być mądrym! Regulaminem kanału są zasady netykiety: https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

Subskrybcje

1,377

Wyświetlenia

252,977

Wideo

57

YouTube ID

UCPucDGCd5nw96TIhP9z7Umg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-04 Tue 1,379 - 252,393 - 57 -
2019-06-05 Wed 1,378 -1 252,443 +50 57 -
2019-06-06 Thu 1,375 -3 252,487 +44 57 -
2019-06-07 Fri 1,377 +2 252,531 +44 57 -
2019-06-08 Sat 1,377 - 252,565 +34 57 -
2019-06-09 Sun 1,374 -3 252,595 +30 57 -
2019-06-10 Mon 1,374 - 252,629 +34 57 -
2019-06-11 Tue 1,378 +4 252,673 +44 57 -
2019-06-12 Wed 1,375 -3 252,718 +45 57 -
2019-06-13 Thu 1,375 - 252,769 +51 57 -
2019-06-14 Fri 1,375 - 252,813 +44 57 -
2019-06-15 Sat 1,375 - 252,853 +40 57 -
2019-06-16 Sun 1,375 - 252,908 +55 57 -
2019-06-17 Mon 1,375 - 252,958 +50 57 -
2019-06-18 Tue 1,377 +2 252,977 +19 57 -
Podsumowanie ogółem -2 +584 -
Aktualizacja profilu za 0 godz. 19 min.