X
Polityka Raport
Polityka Raport

Sapere aude - z łac. miej odwagę być mądrym! Regulaminem kanału są zasady netykiety: https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

Subskrybcje

1,369

Wyświetlenia

237,509

Wideo

57

YouTube ID

UCPucDGCd5nw96TIhP9z7Umg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-01-03 Thu 1,360 - 235,414 - 57 -
2019-01-04 Fri 1,361 +1 235,606 +192 57 -
2019-01-05 Sat 1,363 +2 235,748 +142 57 -
2019-01-06 Sun 1,364 +1 235,965 +217 57 -
2019-01-07 Mon 1,364 - 236,147 +182 57 -
2019-01-08 Tue 1,365 +1 236,291 +144 57 -
2019-01-09 Wed 1,364 -1 236,478 +187 57 -
2019-01-10 Thu 1,368 +4 236,656 +178 57 -
2019-01-11 Fri 1,368 - 236,795 +139 57 -
2019-01-12 Sat 1,369 +1 236,950 +155 57 -
2019-01-13 Sun 1,368 -1 237,074 +124 57 -
2019-01-14 Mon 1,370 +2 237,204 +130 57 -
2019-01-15 Tue 1,369 -1 237,303 +99 57 -
2019-01-16 Wed 1,369 - 237,410 +107 57 -
2019-01-17 Thu 1,369 - 237,509 +99 57 -
Podsumowanie ogółem +9 +2095 -
Aktualizacja profilu za 3 godz. 20 min.