X
Oski.
Oski.

Sprzęt, na którym pracuję ↓ -------- ● Komputer: Procesor: Intel Core i5 3570k @3,40GHz Płyta główna: ASRock P67 Pro3 B3 Karta graficzna: Sapphire Radeon HD 7870 XT 2GB WITH BOOST! RAM: 16GB Kingston HyperX 1600MHz CL9 Obudowa: Fractal Design DEFINE R4 Window Zasilacz: SilentiumPC DEUS M1 650 [650W] HDD: Seagate Barracuda 7200RPM 1TB 6GB/s Karta dźwiękowa: Asus Xonar DG -------- ● Peryferia: Monitory: 1. BenQ FP91G+ 2. LG 23MT75D-PZ Kamerka: Logitech C920 Pro HD Webcam Mikrofon: Samson G-Track Klawiatura: Logitech Classic Keyboard Myszka: SteelSeries Rival Optical Mouse -------------------------- ● NOWU KANAŁ! http://bit.ly/OskiPlayGames

Subskrybcje

10,002

Wyświetlenia

2,698,859

Wideo

283

YouTube ID

UCQSh24OjUupMSUGIZXNldpw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-02 Tue 9,999 - 2,694,438 - 283 -
2019-07-03 Wed 10,001 +2 2,694,686 +248 283 -
2019-07-04 Thu 10,002 +1 2,694,863 +177 283 -
2019-07-05 Fri 10,003 +1 2,695,095 +232 283 -
2019-07-06 Sat 10,002 -1 2,695,321 +226 283 -
2019-07-07 Sun 10,000 -2 2,695,556 +235 283 -
2019-07-08 Mon 10,000 - 2,695,863 +307 283 -
2019-07-09 Tue 10,001 +1 2,696,103 +240 283 -
2019-07-10 Wed 10,001 - 2,696,364 +261 283 -
2019-07-11 Thu 10,002 +1 2,696,646 +282 283 -
2019-07-12 Fri 10,003 +1 2,696,880 +234 283 -
2019-07-14 Sun 10,005 +2 2,697,205 +325 283 -
2019-07-16 Tue 10,001 -4 2,697,904 +699 283 -
2019-07-18 Thu 10,002 +1 2,698,487 +583 283 -
2019-07-20 Sat 10,002 - 2,698,859 +372 283 -
Podsumowanie ogółem +3 +4421 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 26 min.