X
Oski.
Oski.

Sprzęt, na którym pracuję ↓ -------- ● Komputer: Procesor: Intel Core i5 3570k @3,40GHz Płyta główna: ASRock P67 Pro3 B3 Karta graficzna: Sapphire Radeon HD 7870 XT 2GB WITH BOOST! RAM: 16GB Kingston HyperX 1600MHz CL9 Obudowa: Fractal Design DEFINE R4 Window Zasilacz: SilentiumPC DEUS M1 650 [650W] HDD: Seagate Barracuda 7200RPM 1TB 6GB/s Karta dźwiękowa: Asus Xonar DG -------- ● Peryferia: Monitory: 1. BenQ FP91G+ 2. LG 23MT75D-PZ Kamerka: Logitech C920 Pro HD Webcam Mikrofon: Samson G-Track Klawiatura: Logitech Classic Keyboard Myszka: SteelSeries Rival Optical Mouse -------------------------- ● NOWU KANAŁ! http://bit.ly/OskiPlayGames

Subskrybcje

10,000

Wyświetlenia

2,686,500

Wideo

283

YouTube ID

UCQSh24OjUupMSUGIZXNldpw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 10,006 - 2,683,879 - 283 -
2019-05-06 Mon 10,008 +2 2,684,099 +220 283 -
2019-05-07 Tue 10,007 -1 2,684,269 +170 283 -
2019-05-08 Wed 10,007 - 2,684,431 +162 283 -
2019-05-09 Thu 10,002 -5 2,684,599 +168 283 -
2019-05-10 Fri 10,002 - 2,684,736 +137 283 -
2019-05-11 Sat 10,003 +1 2,684,978 +242 283 -
2019-05-12 Sun 10,003 - 2,685,217 +239 283 -
2019-05-13 Mon 10,002 -1 2,685,430 +213 283 -
2019-05-14 Tue 10,004 +2 2,685,587 +157 283 -
2019-05-15 Wed 10,004 - 2,685,758 +171 283 -
2019-05-16 Thu 10,003 -1 2,685,919 +161 283 -
2019-05-17 Fri 10,002 -1 2,686,086 +167 283 -
2019-05-18 Sat 10,004 +2 2,686,287 +201 283 -
2019-05-19 Sun 10,000 -4 2,686,500 +213 283 -
Podsumowanie ogółem -6 +2621 -
Aktualizacja profilu za 1 godz. 25 min.