X
Muzyczne Pompy
Muzyczne Pompy

Najlepsze Muzyczne Pompy na Youtubie! :D Jeśli kanał Ci się podoba zostaw po sobie subskrybcje ;)

Subskrybcje

70,473

Wyświetlenia

40,996,080

Wideo

656

YouTube ID

UCQbX4DUdNUXmqO7ViFaHhsw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 69,719 - 40,596,863 - 656 -
2019-05-06 Mon 69,800 +81 40,633,842 +36979 656 -
2019-05-07 Tue 69,839 +39 40,655,234 +21392 656 -
2019-05-08 Wed 69,874 +35 40,676,400 +21166 656 -
2019-05-09 Thu 69,925 +51 40,702,846 +26446 656 -
2019-05-10 Fri 69,991 +66 40,730,549 +27703 656 -
2019-05-11 Sat 70,051 +60 40,763,834 +33285 656 -
2019-05-12 Sun 70,115 +64 40,797,783 +33949 656 -
2019-05-13 Mon 70,154 +39 40,821,510 +23727 656 -
2019-05-14 Tue 70,209 +55 40,847,307 +25797 656 -
2019-05-15 Wed 70,276 +67 40,873,802 +26495 656 -
2019-05-16 Thu 70,323 +47 40,901,293 +27491 656 -
2019-05-17 Fri 70,374 +51 40,930,002 +28709 656 -
2019-05-18 Sat 70,415 +41 40,962,127 +32125 656 -
2019-05-19 Sun 70,473 +58 40,996,080 +33953 656 -
Podsumowanie ogółem +754 +399217 -
Aktualizacja profilu za 3 godz. 53 min.