X
sukces.pl
sukces.pl

Motywacja do sukcesu.

Subskrybcje

197,033

Wyświetlenia

30,120,678

Wideo

301

YouTube ID

UCR-B4vIp1OqaDwMQEn_rskA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 196,530 - 29,848,928 - 297 -
2019-07-07 Sun 196,634 +104 29,874,570 +25642 298 +1
2019-07-08 Mon 196,710 +76 29,914,237 +39667 298 -
2019-07-09 Tue 196,777 +67 29,936,201 +21964 298 -
2019-07-10 Wed 196,828 +51 29,952,901 +16700 298 -
2019-07-11 Thu 196,852 +24 29,966,198 +13297 298 -
2019-07-12 Fri 196,884 +32 29,984,851 +18653 299 +1
2019-07-13 Sat 196,903 +19 30,003,344 +18493 299 -
2019-07-14 Sun 196,898 -5 30,025,747 +22403 300 +1
2019-07-15 Mon 196,911 +13 30,040,597 +14850 300 -
2019-07-16 Tue 196,969 +58 30,068,515 +27918 300 -
2019-07-17 Wed 196,982 +13 30,077,547 +9032 300 -
2019-07-18 Thu 197,002 +20 30,095,107 +17560 300 -
2019-07-19 Fri 197,009 +7 30,104,321 +9214 300 -
2019-07-20 Sat 197,033 +24 30,120,678 +16357 301 +1
Podsumowanie ogółem +503 +271750 +4
Aktualizacja profilu za 6 godz. 10 min.