X
Suwerenny PL
Suwerenny PL

Witam was wszystkich bardzo serdecznie Jestem Polakiem, który kocha Polskę. Jednak moje losy tak się potoczyły i jak miliony innych Polaków znalazłem się za granicą. Jakiś czas temu postanowiłem założyć kanał na Youtube. Nigdy nie nastawiałem się na żaden sukces - po prostu chciałem by ludziom łatwiej było dotrzeć do prawdy. Robię to wszystko dla was, ponieważ zależy mi na prawdzie i na uczciwości. Chcę by Polacy, za granica jak i w Polsce, wspierali się wzajemnie oraz szanowali. Mieszkam we Francji, w Paryżu. Stad tez staram się być korespondentem, przekazywać to, co się tu dzieje. A poza tym poruszam wszystkie sprawy, które dotyczą naszej kochanej ojczyzny. Nawet te ciężkie tematy, te które są niewygodne. Prawda jest tylko jedna i to jest motto, ktoóe tworzy ten kanał. Jesli tylko masz ochote wspierac to co robie oraz nasz kanal, bardzo ci dziekuje. nr konta: PKO SA 28 1240 4937 1111 0010 8930 9909 Lub PayPal: https://www.paypal.me/Suwerenny Pozdrawiam Suwerenny PL

Subskrybcje

28,160

Wyświetlenia

5,061,496

Wideo

379

YouTube ID

UCSGC6p8NYQPhk-Z7qfmmdBQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-04 Tue 27,532 - 4,826,293 - 373 -
2019-06-05 Wed 27,542 +10 4,829,651 +3358 373 -
2019-06-06 Thu 27,550 +8 4,832,863 +3212 371 -2
2019-06-07 Fri 27,549 -1 4,829,328 -3535 371 -
2019-06-08 Sat 27,552 +3 4,831,722 +2394 371 -
2019-06-09 Sun 27,547 -5 4,834,262 +2540 372 +1
2019-06-10 Mon 27,551 +4 4,843,807 +9545 373 +1
2019-06-11 Tue 27,575 +24 4,863,685 +19878 373 -
2019-06-12 Wed 27,653 +78 4,886,820 +23135 373 -
2019-06-13 Thu 27,727 +74 4,910,032 +23212 374 +1
2019-06-14 Fri 27,795 +68 4,945,355 +35323 376 +2
2019-06-15 Sat 27,898 +103 4,984,815 +39460 376 -
2019-06-16 Sun 27,984 +86 5,011,338 +26523 378 +2
2019-06-17 Mon 28,092 +108 5,043,696 +32358 378 -
2019-06-18 Tue 28,160 +68 5,061,496 +17800 379 +1
Podsumowanie ogółem +628 +235203 +6
Aktualizacja profilu za 0 godz. 15 min.