X
Seiswell
Seiswell

Cześć, jestem Seiswell. Zajmuję się montażem i obróbką wideo. Witaj na moim kanale! Kontakt mailowy - seiswell124@gmail.com ------------------------------------------------------------- Hi, I'm Seiswell. My hobby and my passion is film editing and motion graphics. Welcome to my channel! Contact - seiswell124@gmail.com

Subskrybcje

9,608

Wyświetlenia

1,899,785

Wideo

85

YouTube ID

UCSNUw74Ew6YxT4yHrQsie4Q

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 9,610 - 1,897,622 - 85 -
2019-03-10 Sun 9,610 - 1,897,777 +155 85 -
2019-03-11 Mon 9,608 -2 1,898,016 +239 85 -
2019-03-12 Tue 9,609 +1 1,898,146 +130 85 -
2019-03-13 Wed 9,608 -1 1,898,262 +116 85 -
2019-03-14 Thu 9,607 -1 1,898,420 +158 85 -
2019-03-15 Fri 9,606 -1 1,898,549 +129 85 -
2019-03-16 Sat 9,603 -3 1,898,780 +231 85 -
2019-03-17 Sun 9,606 +3 1,898,951 +171 85 -
2019-03-18 Mon 9,606 - 1,899,070 +119 85 -
2019-03-19 Tue 9,609 +3 1,899,201 +131 85 -
2019-03-20 Wed 9,610 +1 1,899,332 +131 85 -
2019-03-21 Thu 9,610 - 1,899,547 +215 85 -
2019-03-22 Fri 9,609 -1 1,899,669 +122 85 -
2019-03-23 Sat 9,608 -1 1,899,785 +116 85 -
Podsumowanie ogółem -2 +2163 -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 16 min.