X
Everyday Hero
Everyday Hero

"Wartość życia można mierzyć zdolnością człowieka do wpływania na los kogoś mniej uprzywilejowanego. Skoro śmierć jest rzeczą absolutnie pewną dla każdego, ważną zmienną jest jakość życia pomiędzy czasem narodzin i śmierci." Bill Strickland

Subskrybcje

54,600

Wyświetlenia

4,588,562

Wideo

133

YouTube ID

UCScI9-djrBPkIZ5UyUzaQwQ

Youtube STATYSTYKI OD 2019-11-13 DO 2019-12-13
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-13 Wed 53,800 - 4,456,788 - 131 -
2019-11-14 Thu 53,800 - 4,462,716 +5928 131 -
2019-11-15 Fri 53,900 +100 4,468,477 +5761 131 -
2019-11-16 Sat 53,900 - 4,471,625 +3148 131 -
2019-11-17 Sun 53,900 - 4,474,576 +2951 131 -
2019-11-18 Mon 54,000 +100 4,477,444 +2868 131 -
2019-11-19 Tue 54,000 - 4,480,031 +2587 131 -
2019-11-20 Wed 54,000 - 4,482,294 +2263 131 -
2019-11-21 Thu 54,000 - 4,484,867 +2573 131 -
2019-11-22 Fri 54,100 +100 4,487,475 +2608 131 -
2019-11-23 Sat 54,100 - 4,493,971 +6496 132 +1
2019-11-24 Sun 54,100 - 4,500,061 +6090 132 -
2019-11-25 Mon 54,100 - 4,504,808 +4747 132 -
2019-11-26 Tue 54,100 - 4,508,307 +3499 132 -
2019-11-27 Wed 54,200 +100 4,513,056 +4749 132 -
2019-11-28 Thu 54,200 - 4,520,792 +7736 133 +1
2019-11-29 Fri 54,200 - 4,531,208 +10416 133 -
2019-11-30 Sat 54,300 +100 4,538,160 +6952 133 -
2019-12-01 Sun 54,300 - 4,543,748 +5588 133 -
2019-12-02 Mon 54,400 +100 4,549,760 +6012 133 -
2019-12-03 Tue 54,400 - 4,557,611 +7851 133 -
2019-12-04 Wed 54,500 +100 4,561,515 +3904 133 -
2019-12-05 Thu 54,500 - 4,565,467 +3952 133 -
2019-12-06 Fri 54,500 - 4,568,929 +3462 133 -
2019-12-07 Sat 54,500 - 4,571,805 +2876 133 -
2019-12-08 Sun 54,600 +100 4,576,402 +4597 133 -
2019-12-09 Mon 54,600 - 4,578,860 +2458 133 -
2019-12-10 Tue 54,600 - 4,581,807 +2947 133 -
2019-12-11 Wed 54,600 - 4,584,216 +2409 133 -
2019-12-12 Thu 54,600 - 4,586,369 +2153 133 -
2019-12-13 Fri 54,600 - 4,588,562 +2193 133 -
Podsumowanie ogółem +800 +131774 +2
Aktualizacja profilu za 0 godz. 34 min.