X
NinjaGamesPL
NinjaGamesPL

Pasjonat sztuk walk i zapalony gracz komputerowy zaprasza Cię do zapoznania się ze swoim kanałem ;) Znajdziesz u mnie: - Serię zagrajmy w, let's play, gameplay, z różnych gier. - Cykl treningowy pt. "Trenuj z Ninją" (Broń biała, techniki ręczne, nożne, samoobrona i wiele innych...) - "RetroGranie" - gameplay'e z ulubionych gier z mojego dzieciństwa. - Co jakiś czas wrażenia z gier w wersji beta. - Unboxing'i z gier, nowego sprzętu elektronicznego. - Z czasem nie zabraknie vlogów ^^ - I wiele wiele innych ciekawych materiałów :) Serie z gier: - Far Cry 3: Blood Dragon - Outlast Whistleblower - Assassin's Creed - Gothic - League of Legends - Seria MK "od A do Z" - Worms: Armageddon - New Edition (end) - Gears of War (end) - Prince of Persia 2008 (end) - Penumbra: Przebudzenie (end) - Amnesia: Mroczny obłęd (end) - Tomb Raider: Underworld (end) - Call of Duty Black Ops II (end) - Mortal Kombat: Mythologies Sub Zero (end) Kontakt - ninjagames13@gmail.com

Subskrybcje

23,998

Wyświetlenia

3,217,035

Wideo

1,101

YouTube ID

UCSt4UcgCDdxNT6VTjQryUxQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-02 Sun 23,590 - 3,168,565 - 1,098 -
2018-12-03 Mon 23,609 +19 3,171,916 +3351 1,098 -
2018-12-04 Tue 23,608 -1 3,175,025 +3109 1,100 +2
2018-12-05 Wed 23,653 +45 3,178,829 +3804 1,100 -
2018-12-06 Thu 23,680 +27 3,182,325 +3496 1,100 -
2018-12-07 Fri 23,703 +23 3,184,772 +2447 1,100 -
2018-12-08 Sat 23,743 +40 3,188,008 +3236 1,100 -
2018-12-09 Sun 23,787 +44 3,192,762 +4754 1,100 -
2018-12-10 Mon 23,836 +49 3,197,812 +5050 1,101 +1
2018-12-11 Tue 23,854 +18 3,201,235 +3423 1,101 -
2018-12-12 Wed 23,875 +21 3,203,481 +2246 1,101 -
2018-12-13 Thu 23,895 +20 3,205,997 +2516 1,101 -
2018-12-14 Fri 23,917 +22 3,208,721 +2724 1,101 -
2018-12-15 Sat 23,936 +19 3,212,083 +3362 1,101 -
2018-12-16 Sun 23,998 +62 3,217,035 +4952 1,101 -
Podsumowanie ogółem +408 +48470 +3
Aktualizacja profilu za 4 godz. 23 min.