X
Bądź Na Bieżąco
Bądź Na Bieżąco

Nie masz czasu czytać newsów a chcesz być zawsze na bieżąco? Ten kanał jest właśnie dla Ciebie! W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy: pbokrecords@gmail.com

Subskrybcje

166,286

Wyświetlenia

15,163,475

Wideo

139

YouTube ID

UCTAAUHQl0sN6w0RpAUzs-Bg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-04 Tue 165,163 - 13,768,101 - 120 -
2019-06-05 Wed 165,300 +137 13,825,625 +57524 120 -
2019-06-06 Thu 165,355 +55 13,878,813 +53188 121 +1
2019-06-07 Fri 165,476 +121 13,934,151 +55338 122 +1
2019-06-08 Sat 165,604 +128 14,014,239 +80088 122 -
2019-06-09 Sun 165,651 +47 14,072,060 +57821 123 +1
2019-06-10 Mon 165,741 +90 14,133,580 +61520 125 +2
2019-06-11 Tue 165,815 +74 14,347,530 +213950 128 +3
2019-06-12 Wed 165,928 +113 14,431,956 +84426 129 +1
2019-06-13 Thu 165,948 +20 14,509,702 +77746 130 +1
2019-06-14 Fri 166,016 +68 14,727,026 +217324 133 +3
2019-06-15 Sat 166,063 +47 14,778,134 +51108 134 +1
2019-06-16 Sun 166,213 +150 14,854,678 +76544 135 +1
2019-06-17 Mon 166,263 +50 14,926,283 +71605 136 +1
2019-06-18 Tue 166,286 +23 15,163,475 +237192 139 +3
Podsumowanie ogółem +1123 +1395374 +19
Aktualizacja profilu za 0 godz. 15 min.