X
Bądź Na Bieżąco
Bądź Na Bieżąco

Nie masz czasu czytać newsów a chcesz być zawsze na bieżąco? Ten kanał jest właśnie dla Ciebie! W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy: pbokrecords@gmail.com

Subskrybcje

154,045

Wyświetlenia

27,043,320

Wideo

562

YouTube ID

UCTAAUHQl0sN6w0RpAUzs-Bg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 149,476 - 25,979,335 - 552 -
2019-03-10 Sun 149,798 +322 26,070,703 +91368 553 +1
2019-03-11 Mon 150,121 +323 26,129,399 +58696 551 -2
2019-03-12 Tue 150,702 +581 26,260,136 +130737 553 +2
2019-03-13 Wed 150,993 +291 26,349,989 +89853 555 +2
2019-03-14 Thu 151,330 +337 26,437,225 +87236 555 -
2019-03-15 Fri 151,581 +251 26,512,799 +75574 556 +1
2019-03-16 Sat 152,518 +937 26,598,271 +85472 557 +1
2019-03-17 Sun 153,268 +750 26,672,185 +73914 558 +1
2019-03-18 Mon 153,446 +178 26,704,029 +31844 558 -
2019-03-19 Tue 153,626 +180 26,726,394 +22365 558 -
2019-03-20 Wed 153,680 +54 26,813,961 +87567 559 +1
2019-03-21 Thu 153,738 +58 26,869,145 +55184 559 -
2019-03-22 Fri 153,971 +233 26,983,829 +114684 561 +2
2019-03-23 Sat 154,045 +74 27,043,320 +59491 562 +1
Podsumowanie ogółem +4569 +1063985 +10
Aktualizacja profilu za 7 godz. 35 min.