X
Bądź Na Bieżąco
Bądź Na Bieżąco

Nie masz czasu czytać newsów a chcesz być zawsze na bieżąco? Ten kanał jest właśnie dla Ciebie! W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy: pbokrecords@gmail.com

Subskrybcje

115,208

Wyświetlenia

21,334,955

Wideo

508

YouTube ID

UCTAAUHQl0sN6w0RpAUzs-Bg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-01-03 Thu 113,122 - 20,718,402 - 500 -
2019-01-04 Fri 113,162 +40 20,730,056 +11654 500 -
2019-01-05 Sat 113,171 +9 20,736,650 +6594 500 -
2019-01-06 Sun 113,179 +8 20,743,514 +6864 500 -
2019-01-07 Mon 113,216 +37 20,750,321 +6807 500 -
2019-01-08 Tue 113,398 +182 20,784,958 +34637 501 +1
2019-01-09 Wed 113,650 +252 20,865,366 +80408 503 +2
2019-01-10 Thu 113,776 +126 20,919,484 +54118 504 +1
2019-01-11 Fri 113,846 +70 20,976,987 +57503 504 -
2019-01-12 Sat 113,909 +63 21,021,677 +44690 505 +1
2019-01-13 Sun 113,936 +27 21,061,718 +40041 505 -
2019-01-14 Mon 113,971 +35 21,083,381 +21663 505 -
2019-01-15 Tue 114,466 +495 21,178,751 +95370 507 +2
2019-01-16 Wed 114,839 +373 21,252,309 +73558 508 +1
2019-01-17 Thu 115,208 +369 21,334,955 +82646 508 -
Podsumowanie ogółem +2086 +616553 +8
Aktualizacja profilu za 9 godz. 15 min.