X
PLAGA
PLAGA

Hejka! :D Plagus tutaj! Wpadaj i oglądaj :D Facebook - http://tinyurl.com/p668a2b Koszulki - http://epicstuff.shoplo.com/ Sprzęt: Procesor: Intel i7 4770 Karta Graficzna: ASUS GeForce GTX 1080TI RAM: 16GB Crucial Ballistix Mikrofon: Samson C01U Pro

Subskrybcje

429,000

Wyświetlenia

131,162,693

Wideo

3,347

YouTube ID

UCTGfwWlzslqBzP7ScLCQyfw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-07 Thu 428,000 - 129,961,276 - 3,337 -
2019-11-08 Fri 428,000 - 130,031,770 +70494 3,336 -1
2019-11-09 Sat 428,000 - 130,215,310 +183540 3,339 +3
2019-11-10 Sun 429,000 +1000 130,347,705 +132395 3,341 +2
2019-11-11 Mon 429,000 - 130,472,984 +125279 3,342 +1
2019-11-12 Tue 429,000 - 130,547,384 +74400 3,343 +1
2019-11-13 Wed 429,000 - 130,603,397 +56013 3,342 -1
2019-11-14 Thu 429,000 - 130,680,775 +77378 3,342 -
2019-11-15 Fri 429,000 - 130,799,460 +118685 3,344 +2
2019-11-16 Sat 429,000 - 130,876,278 +76818 3,345 +1
2019-11-17 Sun 429,000 - 130,939,022 +62744 3,345 -
2019-11-18 Mon 429,000 - 130,989,371 +50349 3,345 -
2019-11-19 Tue 429,000 - 131,034,458 +45087 3,345 -
2019-11-20 Wed 429,000 - 131,111,533 +77075 3,346 +1
2019-11-21 Thu 429,000 - 131,162,693 +51160 3,347 +1
Podsumowanie ogółem +1000 +1201417 +10
Aktualizacja profilu za 5 godz. 21 min.