X
SBM Label
SBM Label

Jedyny oficjalny profil SBM Label / SB Maffija na YouTube. Na naszym kanale znajdziecie materiały promujące działalność SBM Label oraz artystów związanych z ekipą SB Maffija. Zapytania biznesowe: e-mail: kontakt@sbmlabel.pl Booking koncertowy: e-mail: magda@soldoutagencja.pl tel. 783 999 951 Więcej info: http://www.sbmlabel.pl Oficjalny sklep SBM: http://www.sbmstore.pl

Subskrybcje

2,420,000

Wyświetlenia

2,641,669,525

Wideo

1,202

YouTube ID

UCTIyVgnTO9gGZBFq6GRJvUQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-02-15 Mon 2,410,000 - 2,614,987,771 - 1,200 -
2021-02-16 Tue 2,410,000 - 2,616,664,796 +1677025 1,200 -
2021-02-17 Wed 2,410,000 - 2,618,275,483 +1610687 1,200 -
2021-02-18 Thu 2,410,000 - 2,619,841,400 +1565917 1,200 -
2021-02-19 Fri 2,410,000 - 2,621,590,009 +1748609 1,200 -
2021-02-20 Sat 2,410,000 - 2,623,488,797 +1898788 1,201 +1
2021-02-21 Sun 2,410,000 - 2,625,471,701 +1982904 1,201 -
2021-02-22 Mon 2,420,000 +10000 2,628,064,897 +2593196 1,201 -
2021-02-23 Tue 2,420,000 - 2,629,681,818 +1616921 1,201 -
2021-02-24 Wed 2,420,000 - 2,631,213,713 +1531895 1,202 +1
2021-02-25 Thu 2,420,000 - 2,633,238,299 +2024586 1,202 -
2021-02-26 Fri 2,420,000 - 2,636,354,823 +3116524 1,202 -
2021-02-27 Sat 2,420,000 - 2,637,294,040 +939217 1,202 -
2021-02-28 Sun 2,420,000 - 2,640,149,785 +2855745 1,202 -
2021-03-01 Mon 2,420,000 - 2,641,669,525 +1519740 1,202 -
Podsumowanie ogółem +10000 +26681754 +2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 28 min.