X
Balik
Balik

Po prawie 4 latach na Youtube, doszedłem do wniosku, że czas na zmiany. Przez prawie 2 miesiące zastanawiałem się, o czym mógłbym nagrywać? Po tym czasie uświadomiłem sobie, że jest jedna rzecz, w której jestem dobry - gadanie. Będę gadał, dużo gadał. Będę gadał o wszystkim, co przykuje moją uwagę. Pozdro elo

Subskrybcje

27,599

Wyświetlenia

5,550

Wideo

2

YouTube ID

UCTrleO6EBqMbd-vQ9Boqgrw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-05 Fri 27,711 - 5,207 - 2 -
2019-07-06 Sat 27,698 -13 5,237 +30 2 -
2019-07-07 Sun 27,692 -6 5,255 +18 2 -
2019-07-08 Mon 27,688 -4 5,286 +31 2 -
2019-07-09 Tue 27,686 -2 5,307 +21 2 -
2019-07-10 Wed 27,675 -11 5,335 +28 2 -
2019-07-11 Thu 27,670 -5 5,350 +15 2 -
2019-07-12 Fri 27,668 -2 5,355 +5 2 -
2019-07-12 Fri 27,665 -3 5,364 +9 2 -
2019-07-14 Sun 27,656 -9 5,382 +18 2 -
2019-07-15 Mon 27,645 -11 5,433 +51 2 -
2019-07-16 Tue 27,637 -8 5,471 +38 2 -
2019-07-17 Wed 27,628 -9 5,493 +22 2 -
2019-07-19 Fri 27,608 -20 5,521 +28 2 -
2019-07-20 Sat 27,599 -9 5,550 +29 2 -
Podsumowanie ogółem -112 +343 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.