X
Freapy
Freapy

Cześć! Parametry komputera: • Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB • Zasilacz Antec VP 500 - 500W • Procesor Intel Core i5-6400, 2.7GHz, 6MB, • Pamięć HyperX DDR4 Fury Black, 8GB, 2400MHz • Płyta główna MSI H110M PRO-VD, H110, DDR4-2133, SATA3, DVI, VGA, M-ATX • Karta graficzna Asus GeForce GTX 950 DC2 STRIX 2GB GDDR5 • Obudowa SilentiumPC Gladius M20 Pure Black (SPC125) Mój Sprzęt: • Ekran1 BENQ GW2270 • Ekran2 Brak. • Myszka Bloody Model V7 • Klawiatura Delux KM02 [Mechaniczna] (Kailh Blue) • Podkładka A4TECH x7 Gaming • Słuchawki Jakieś z Genesis [Będą Nowe] • Novox nc - 1

Subskrybcje

34,282

Wyświetlenia

5,252,457

Wideo

137

YouTube ID

UCUJpnOz3vkEOaZRqEgASaEQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-02 Sun 34,076 - 5,150,828 - 134 -
2018-12-03 Mon 34,088 +12 5,153,381 +2553 134 -
2018-12-04 Tue 34,110 +22 5,157,053 +3672 134 -
2018-12-05 Wed 34,119 +9 5,158,792 +1739 134 -
2018-12-06 Thu 34,109 -10 5,160,659 +1867 135 +1
2018-12-07 Fri 34,118 +9 5,164,684 +4025 134 -1
2018-12-08 Sat 34,141 +23 5,168,528 +3844 135 +1
2018-12-09 Sun 34,215 +74 5,175,339 +6811 135 -
2018-12-10 Mon 34,249 +34 5,187,403 +12064 135 -
2018-12-11 Tue 34,269 +20 5,191,517 +4114 135 -
2018-12-12 Wed 34,278 +9 5,194,133 +2616 135 -
2018-12-13 Thu 34,307 +29 5,197,655 +3522 137 +2
2018-12-14 Fri 34,369 +62 5,219,974 +22319 137 -
2018-12-15 Sat 34,265 -104 5,243,962 +23988 137 -
2018-12-16 Sun 34,282 +17 5,252,457 +8495 137 -
Podsumowanie ogółem +206 +101629 +3
Aktualizacja profilu za 2 godz. 53 min.