X
Straszne Opowieści
Straszne Opowieści

Cześć Jestem fanem strasznych opowieści i horrorów. Bardzo lubię je czytać i oglądać Postanowiłem, że również dla was będę nagrywał takie historie. Nie jestem profesjonalnym lektorem. Jeśli napisałeś creepypastę lub opowiadanie i chciałbyś bym ją przeczytał, wyślij ją na adres : strasznepasty@gmail.com

Subskrybcje

4,390

Wyświetlenia

334,738

Wideo

193

YouTube ID

UCUcWR3eoJkE3vaJ1dfiPNDQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-01-04 Mon 4,020 - 275,782 - 179 -
2021-01-05 Tue 4,070 +50 282,403 +6621 181 +2
2021-01-06 Wed 4,100 +30 286,483 +4080 182 +1
2021-01-07 Thu 4,130 +30 290,894 +4411 183 +1
2021-01-08 Fri 4,160 +30 294,844 +3950 183 -
2021-01-09 Sat 4,170 +10 298,482 +3638 184 +1
2021-01-10 Sun 4,200 +30 302,202 +3720 185 +1
2021-01-11 Mon 4,220 +20 305,707 +3505 186 +1
2021-01-12 Tue 4,260 +40 311,173 +5466 188 +2
2021-01-13 Wed 4,280 +20 315,244 +4071 189 +1
2021-01-14 Thu 4,300 +20 319,652 +4408 189 -
2021-01-15 Fri 4,330 +30 324,273 +4621 190 +1
2021-01-16 Sat 4,340 +10 327,298 +3025 191 +1
2021-01-17 Sun 4,360 +20 331,044 +3746 192 +1
2021-01-18 Mon 4,390 +30 334,738 +3694 193 +1
Podsumowanie ogółem +370 +58956 +14
Aktualizacja profilu za 2 godz. 7 min.