X
Kasia Gandor
Kasia Gandor

Nazywam się Kasia Gandor i jestem byłą modelką, a obecną studentką biotechnologii, pasjonatką nauki, merytorycznych dyskusji, małych kotków oraz czekolady. Interesuję się wszystkim, co da się umieścić pod mikroskopem, ćwiczę z Chodakowską, dużo czytam i przesiaduję w laboratorium.

Subskrybcje

169,366

Wyświetlenia

8,440,274

Wideo

82

YouTube ID

UCUercAwR2To1Zx6GA6ZP2TQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-05 Fri 159,765 - 7,903,050 - 82 -
2019-07-06 Sat 160,886 +1121 7,962,221 +59171 82 -
2019-07-07 Sun 162,245 +1359 8,022,708 +60487 82 -
2019-07-08 Mon 163,808 +1563 8,093,908 +71200 82 -
2019-07-09 Tue 165,522 +1714 8,179,820 +85912 82 -
2019-07-10 Wed 166,802 +1280 8,249,507 +69687 82 -
2019-07-11 Thu 167,795 +993 8,307,719 +58212 82 -
2019-07-12 Fri 168,368 +573 8,346,693 +38974 82 -
2019-07-13 Sat 168,654 +286 8,368,570 +21877 82 -
2019-07-14 Sun 168,862 +208 8,384,737 +16167 82 -
2019-07-15 Mon 168,983 +121 8,398,152 +13415 82 -
2019-07-16 Tue 169,104 +121 8,410,105 +11953 82 -
2019-07-17 Wed 169,209 +105 8,420,622 +10517 82 -
2019-07-19 Fri 169,303 +94 8,433,406 +12784 82 -
2019-07-20 Sat 169,366 +63 8,440,274 +6868 82 -
Podsumowanie ogółem +9601 +537224 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.