X
Hania Knopińska
Hania Knopińska

Kanał o wszystkim co związane z kobiecym życiem - uroda, pielęgnacja ciała, recenzje, perfekcyjna Pani domu, Vlogi, wycieczki, zakupy ;) i inne

Subskrybcje

176,633

Wyświetlenia

42,514,717

Wideo

716

YouTube ID

UCUpL1UCb-S6onqEVi7O_66w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 175,343 - 42,060,109 - 710 -
2019-02-04 Mon 175,436 +93 42,077,790 +17681 710 -
2019-02-05 Tue 175,645 +209 42,127,916 +50126 711 +1
2019-02-06 Wed 175,730 +85 42,152,146 +24230 712 +1
2019-02-07 Thu 175,821 +91 42,184,831 +32685 712 -
2019-02-08 Fri 175,869 +48 42,209,395 +24564 713 +1
2019-02-09 Sat 176,017 +148 42,262,246 +52851 713 -
2019-02-10 Sun 176,086 +69 42,280,131 +17885 713 -
2019-02-11 Mon 176,175 +89 42,306,316 +26185 714 +1
2019-02-12 Tue 176,250 +75 42,351,850 +45534 714 -
2019-02-13 Wed 176,398 +148 42,391,746 +39896 715 +1
2019-02-14 Thu 176,493 +95 42,434,759 +43013 715 -
2019-02-15 Fri 176,564 +71 42,459,356 +24597 715 -
2019-02-16 Sat 176,604 +40 42,483,081 +23725 716 +1
2019-02-17 Sun 176,633 +29 42,514,717 +31636 716 -
Podsumowanie ogółem +1290 +454608 +6
Aktualizacja profilu za 0 godz. 2 min.