X
MMAPLtv
MMAPLtv

Kanał portalu o Mieszanych Sztukach Walki(MMA) - MMA.PL

Subskrybcje

154,000

Wyświetlenia

106,722,282

Wideo

2,416

YouTube ID

UCVR0tchN6RGkEMPP_5Er83Q

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-29 Sun 145,000 - 101,929,811 - 2,339 -
2019-09-30 Mon 147,000 +2000 103,168,835 +1239024 2,354 +15
2019-10-01 Tue 149,000 +2000 104,115,153 +946318 2,355 +1
2019-10-02 Wed 152,000 +3000 105,248,441 +1133288 2,355 -
2019-10-03 Thu 152,000 - 105,560,268 +311827 2,358 +3
2019-10-04 Fri 153,000 +1000 105,640,098 +79830 2,361 +3
2019-10-05 Sat 153,000 - 105,800,977 +160879 2,367 +6
2019-10-06 Sun 153,000 - 105,983,051 +182074 2,380 +13
2019-10-07 Mon 153,000 - 106,126,450 +143399 2,381 +1
2019-10-08 Tue 153,000 - 106,234,239 +107789 2,387 +6
2019-10-09 Wed 153,000 - 106,303,509 +69270 2,387 -
2019-10-10 Thu 153,000 - 106,363,547 +60038 2,387 -
2019-10-11 Fri 154,000 +1000 106,512,324 +148777 2,388 +1
2019-10-12 Sat 154,000 - 106,599,901 +87577 2,393 +5
2019-10-13 Sun 154,000 - 106,722,282 +122381 2,416 +23
Podsumowanie ogółem +9000 +4792471 +77
Aktualizacja profilu za 7 godz. 49 min.