X
OfficialExaited
OfficialExaited

Oficjalny kanał YouTube grypy Exaited NOWOŚĆ: https://www.youtube.com/watch?v=f0MphnfQCzw

Subskrybcje

75,244

Wyświetlenia

68,907,541

Wideo

27

YouTube ID

UCVfD-1XZiCNb7vuc2Hv-oWg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 74,665 - 68,519,948 - 27 -
2019-03-10 Sun 74,711 +46 68,553,475 +33527 27 -
2019-03-11 Mon 74,743 +32 68,579,915 +26440 27 -
2019-03-12 Tue 74,790 +47 68,616,205 +36290 27 -
2019-03-13 Wed 74,834 +44 68,636,317 +20112 27 -
2019-03-14 Thu 74,861 +27 68,658,485 +22168 27 -
2019-03-15 Fri 74,903 +42 68,681,739 +23254 27 -
2019-03-16 Sat 74,954 +51 68,709,932 +28193 27 -
2019-03-17 Sun 75,017 +63 68,758,884 +48952 27 -
2019-03-18 Mon 75,044 +27 68,778,821 +19937 27 -
2019-03-19 Tue 75,068 +24 68,800,371 +21550 27 -
2019-03-20 Wed 75,117 +49 68,823,006 +22635 27 -
2019-03-21 Thu 75,167 +50 68,861,046 +38040 27 -
2019-03-22 Fri 75,198 +31 68,879,890 +18844 27 -
2019-03-23 Sat 75,244 +46 68,907,541 +27651 27 -
Podsumowanie ogółem +579 +387593 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 53 min.