X
wideoprezentacje
wideoprezentacje

Witam na kanale poświęconym głównie publicystyce. Znajdziesz tu treści poruszające zarówno tematy popularne, jak i niszowe. Nie brakuje także polityki, odniesień do najnowszych wydarzeń oraz tematów społecznych, ekonomicznych i prawnych. Raz w tygodniu - w niedzielę o 21:00 - publikujemy zaś 1 Teorię Spiskową. Zapytania biznesowe - mail poniżej lub w opisie każdego nowego filmu. Cennik komercyjnego wykorzystania materiałów za każdorazowe użycie: "obrazek wyróżniający" vel "niestandardowa miniatura" - 1500 zł Fragment do 1 min - 3000 zł Fragment od 1 min do 10 min - 5000 zł Fragment powyżej 10 min - 10000 zł Miłego oglądania.

Subskrybcje

428,000

Wyświetlenia

148,277,552

Wideo

5,540

YouTube ID

UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 425,892 - 145,907,014 - 5,502 -
2019-09-08 Sun 425,925 +33 145,955,815 +48801 5,503 +1
2019-09-09 Mon 426,217 +292 146,187,819 +232004 5,507 +4
2019-09-10 Tue 426,344 +127 146,298,694 +110875 5,509 +2
2019-09-11 Wed 426,515 +171 146,421,994 +123300 5,512 +3
2019-09-12 Thu 426,668 +153 146,568,947 +146953 5,514 +2
2019-09-13 Fri 426,785 +117 146,688,590 +119643 5,516 +2
2019-09-14 Sat 426,926 +141 146,797,495 +108905 5,517 +1
2019-09-15 Sun 427,007 +81 147,296,192 +498697 5,527 +10
2019-09-16 Mon 427,353 +346 147,514,468 +218276 5,531 +4
2019-09-17 Tue 427,518 +165 147,652,715 +138247 5,533 +2
2019-09-18 Wed 427,000 -518 147,798,694 +145979 5,535 +2
2019-09-19 Thu 427,000 - 147,943,371 +144677 5,537 +2
2019-09-20 Fri 428,000 +1000 148,155,204 +211833 5,538 +1
2019-09-21 Sat 428,000 - 148,277,552 +122348 5,540 +2
Podsumowanie ogółem +2108 +2370538 +38
Aktualizacja profilu za 4 godz. 6 min.