X
Wichu1993
Wichu1993

Sprzęt na którym działam to : *Płyta główna - Asus P8Z68-V LX *procesor - I5 2500K 3.30 *pamięć ram - 16GB DDR3 Kingston HyperX 1600MHz *karta graficzna - GeForce GTX 780 *zasilacz - Corsair CMPSU-750HXEU - 750W *Mikrofon - Sinn7 mPOD *Klawiatura - Razer Blackwidow Expert Mechanical Gaming Keyboard

Subskrybcje

167,929

Wyświetlenia

69,885,608

Wideo

1,446

YouTube ID

UCVtt4n6EW_gsUw_hk-g1jxQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 168,034 - 69,794,071 - 1,438 -
2019-02-04 Mon 168,019 -15 69,801,304 +7233 1,439 +1
2019-02-05 Tue 168,009 -10 69,808,072 +6768 1,439 -
2019-02-06 Wed 168,007 -2 69,812,688 +4616 1,439 -
2019-02-07 Thu 167,992 -15 69,819,729 +7041 1,440 +1
2019-02-08 Fri 167,996 +4 69,826,489 +6760 1,440 -
2019-02-09 Sat 167,982 -14 69,830,613 +4124 1,441 +1
2019-02-10 Sun 167,978 -4 69,837,643 +7030 1,441 -
2019-02-11 Mon 167,969 -9 69,842,577 +4934 1,441 -
2019-02-12 Tue 167,948 -21 69,853,175 +10598 1,443 +2
2019-02-13 Wed 167,942 -6 69,860,028 +6853 1,443 -
2019-02-14 Thu 167,938 -4 69,864,818 +4790 1,443 -
2019-02-15 Fri 167,935 -3 69,870,355 +5537 1,444 +1
2019-02-16 Sat 167,928 -7 69,880,415 +10060 1,445 +1
2019-02-17 Sun 167,929 +1 69,885,608 +5193 1,446 +1
Podsumowanie ogółem -105 +91537 +8
Aktualizacja profilu za 8 godz. 50 min.