X
raaadzka
raaadzka

Współpraca/Cooperation: m.kanoniak@gmail.com Kontakt do mnie: m.kanoniak@gmail.com

Subskrybcje

104,980

Wyświetlenia

22,536,799

Wideo

799

YouTube ID

UCWT9nrQ7SizjEN8RR7yB9Fg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 104,846 - 22,430,962 - 798 -
2019-02-04 Mon 104,864 +18 22,442,125 +11163 798 -
2019-02-05 Tue 104,875 +11 22,449,173 +7048 798 -
2019-02-06 Wed 104,886 +11 22,454,956 +5783 798 -
2019-02-07 Thu 104,883 -3 22,460,999 +6043 798 -
2019-02-08 Fri 104,889 +6 22,464,470 +3471 798 -
2019-02-09 Sat 104,916 +27 22,478,103 +13633 799 +1
2019-02-10 Sun 104,952 +36 22,496,206 +18103 799 -
2019-02-11 Mon 104,951 -1 22,506,856 +10650 799 -
2019-02-12 Tue 104,967 +16 22,516,794 +9938 799 -
2019-02-13 Wed 104,977 +10 22,522,409 +5615 799 -
2019-02-14 Thu 104,979 +2 22,526,555 +4146 799 -
2019-02-15 Fri 104,974 -5 22,529,889 +3334 799 -
2019-02-16 Sat 104,977 +3 22,533,196 +3307 799 -
2019-02-17 Sun 104,980 +3 22,536,799 +3603 799 -
Podsumowanie ogółem +134 +105837 +1
Aktualizacja profilu za 1 godz. 1 min.