X
SafemodTV
SafemodTV

Witajcie, nazywam się Grzegorz i nagrywam filmy spokojnie, bez wulgaryzmów i stonowanie. Jestem ojcem 2 małych brzdąców, dlatego wiem, że pewnych treści na YT nie powinno się publikować. Prowadzę serie: ► Minecraft (do niedawna główna) ► Bloons TD5, TD6, City, Supermonkey 2 ► Clicker Heroes 1, 2 ► Kingdom Rush + Frontiers Nagrywanie i granie to dla mnie hobby, więc zapraszam do wspólnej "zabawy". :) ─────────────────────────── Mój Komputer: ►Pełny opis: http://safemodtv.pl/sprzet/ ─────────────────────────── Pomoc graficzna ► Rysowane skiny: DarkSirNobody ───────────────────────────

Subskrybcje

44,545

Wyświetlenia

13,750,941

Wideo

2,283

YouTube ID

UCWW1qCWqifEQRGRjh18xapw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-02 Sun 44,400 - 13,646,112 - 2,269 -
2018-12-03 Mon 44,411 +11 13,653,657 +7545 2,270 +1
2018-12-04 Tue 44,428 +17 13,659,264 +5607 2,270 -
2018-12-05 Wed 44,446 +18 13,668,957 +9693 2,270 -
2018-12-06 Thu 44,459 +13 13,672,857 +3900 2,271 +1
2018-12-07 Fri 44,467 +8 13,677,781 +4924 2,272 +1
2018-12-08 Sat 44,487 +20 13,682,120 +4339 2,273 +1
2018-12-09 Sun 44,496 +9 13,688,660 +6540 2,273 -
2018-12-10 Mon 44,512 +16 13,703,230 +14570 2,275 +2
2018-12-11 Tue 44,510 -2 13,710,052 +6822 2,276 +1
2018-12-12 Wed 44,516 +6 13,714,579 +4527 2,277 +1
2018-12-13 Thu 44,518 +2 13,720,311 +5732 2,278 +1
2018-12-14 Fri 44,531 +13 13,725,499 +5188 2,279 +1
2018-12-15 Sat 44,525 -6 13,735,549 +10050 2,280 +1
2018-12-16 Sun 44,545 +20 13,750,941 +15392 2,283 +3
Podsumowanie ogółem +145 +104829 +14
Aktualizacja profilu za 4 godz. 4 min.