X
SafemodTV
SafemodTV

Witajcie, nazywam się Grzegorz i nagrywam filmy spokojnie, bez wulgaryzmów i stonowanie. Jestem ojcem 2 małych brzdąców, dlatego wiem, że pewnych treści na YT nie powinno się publikować. Prowadzę serie: ► Minecraft na modach ► Bloons TD5, TD6, City, Supermonkey 2 ► Clicker Heroes 1, 2 ► Kingdom Rush (Wszystkie części) Nagrywanie i granie to dla mnie hobby, więc zapraszam do wspólnej "zabawy". :) ─────────────────────────── Mój Komputer: ►Pełny opis: http://safemodtv.pl/sprzet/ ─────────────────────────── Pomoc graficzna ► Rysowane skiny: DarkSirNobody ───────────────────────────

Subskrybcje

45,729

Wyświetlenia

14,298,409

Wideo

2,340

YouTube ID

UCWW1qCWqifEQRGRjh18xapw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 45,410 - 14,140,802 - 2,328 -
2019-02-04 Mon 45,428 +18 14,148,904 +8102 2,329 +1
2019-02-05 Tue 45,446 +18 14,157,426 +8522 2,328 -1
2019-02-06 Wed 45,478 +32 14,167,523 +10097 2,329 +1
2019-02-07 Thu 45,479 +1 14,176,087 +8564 2,330 +1
2019-02-08 Fri 45,500 +21 14,184,774 +8687 2,331 +1
2019-02-09 Sat 45,522 +22 14,195,515 +10741 2,331 -
2019-02-10 Sun 45,561 +39 14,215,896 +20381 2,333 +2
2019-02-11 Mon 45,574 +13 14,225,207 +9311 2,334 +1
2019-02-12 Tue 45,602 +28 14,236,918 +11711 2,334 -
2019-02-13 Wed 45,632 +30 14,247,600 +10682 2,335 +1
2019-02-14 Thu 45,664 +32 14,259,006 +11406 2,337 +2
2019-02-15 Fri 45,698 +34 14,274,743 +15737 2,336 -1
2019-02-16 Sat 45,715 +17 14,286,166 +11423 2,338 +2
2019-02-17 Sun 45,729 +14 14,298,409 +12243 2,340 +2
Podsumowanie ogółem +319 +157607 +12
Aktualizacja profilu za 5 godz. 8 min.