X
Krostre
Krostre

Bajki dla dzieci, dzięki bajką pobudzamy wyobraźnie dzieci oraz ich kreatywność, gwarantowana świetna zabawa :) Fairy tales for children, thanks to a fairy tale stimulate children's imagination and their creativity, guaranteed fun :) konstre@gmail.com

Subskrybcje

232,000

Wyświetlenia

14,940,048

Wideo

13

YouTube ID

UCWeNCgr7slISpDw7r-2klnQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-01 Fri 232,000 - 14,912,546 - 13 -
2019-11-02 Sat 232,000 - 14,914,417 +1871 13 -
2019-11-03 Sun 232,000 - 14,916,495 +2078 13 -
2019-11-04 Mon 232,000 - 14,918,199 +1704 13 -
2019-11-05 Tue 232,000 - 14,919,962 +1763 13 -
2019-11-06 Wed 232,000 - 14,923,163 +3201 13 -
2019-11-07 Thu 232,000 - 14,925,003 +1840 13 -
2019-11-08 Fri 232,000 - 14,926,730 +1727 13 -
2019-11-09 Sat 232,000 - 14,928,911 +2181 13 -
2019-11-10 Sun 232,000 - 14,931,142 +2231 13 -
2019-11-11 Mon 232,000 - 14,933,012 +1870 13 -
2019-11-12 Tue 232,000 - 14,935,655 +2643 13 -
2019-11-13 Wed 232,000 - 14,937,351 +1696 13 -
2019-11-14 Thu 232,000 - 14,938,933 +1582 13 -
2019-11-15 Fri 232,000 - 14,940,048 +1115 13 -
Podsumowanie ogółem - +27502 -
Aktualizacja profilu za 8 godz. 22 min.