X
Krostre
Krostre

Bajki dla dzieci, dzięki bajką pobudzamy wyobraźnie dzieci oraz ich kreatywność, gwarantowana świetna zabawa :) Fairy tales for children, thanks to a fairy tale stimulate children's imagination and their creativity, guaranteed fun :) konstre@gmail.com

Subskrybcje

232,454

Wyświetlenia

14,115,871

Wideo

11

YouTube ID

UCWeNCgr7slISpDw7r-2klnQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 230,748 - 13,461,641 - 11 -
2019-07-07 Sun 231,094 +346 13,567,388 +105747 11 -
2019-07-08 Mon 231,351 +257 13,657,159 +89771 11 -
2019-07-09 Tue 231,669 +318 13,749,825 +92666 11 -
2019-07-10 Wed 232,019 +350 13,865,886 +116061 11 -
2019-07-11 Thu 232,164 +145 13,944,103 +78217 11 -
2019-07-12 Fri 232,249 +85 13,974,230 +30127 11 -
2019-07-13 Sat 232,317 +68 14,009,189 +34959 11 -
2019-07-14 Sun 232,401 +84 14,027,572 +18383 11 -
2019-07-15 Mon 232,422 +21 14,047,957 +20385 11 -
2019-07-16 Tue 232,409 -13 14,056,441 +8484 11 -
2019-07-17 Wed 232,443 +34 14,078,413 +21972 11 -
2019-07-18 Thu 232,449 +6 14,093,697 +15284 11 -
2019-07-19 Fri 232,452 +3 14,104,978 +11281 11 -
2019-07-20 Sat 232,454 +2 14,115,871 +10893 11 -
Podsumowanie ogółem +1706 +654230 -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 0 min.