X
True Beauty is Internal
True Beauty is Internal

Koniec z nudnymi filmami typu haul, buble i denko! Na moim kanale nie będziesz się nudzić! Dołącz do naszego jednorożcowego świata i znajdź swoje ulubione miejsce na YouTube! ???

Subskrybcje

826,071

Wyświetlenia

126,257,677

Wideo

328

YouTube ID

UCWoot1x_j6CgjZv9NY9upRQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 818,900 - 124,091,907 - 322 -
2019-02-04 Mon 819,498 +598 124,309,795 +217888 323 +1
2019-02-05 Tue 820,786 +1288 124,586,527 +276732 324 +1
2019-02-06 Wed 821,197 +411 124,805,459 +218932 324 -
2019-02-07 Thu 821,544 +347 124,924,455 +118996 324 -
2019-02-08 Fri 822,224 +680 125,062,768 +138313 324 -
2019-02-09 Sat 822,521 +297 125,223,331 +160563 325 +1
2019-02-10 Sun 822,904 +383 125,344,754 +121423 325 -
2019-02-11 Mon 823,378 +474 125,453,764 +109010 325 -
2019-02-12 Tue 823,789 +411 125,556,385 +102621 325 -
2019-02-13 Wed 824,622 +833 125,812,282 +255897 326 +1
2019-02-14 Thu 825,012 +390 125,909,332 +97050 326 -
2019-02-15 Fri 825,296 +284 125,999,578 +90246 327 +1
2019-02-16 Sat 825,708 +412 126,157,431 +157853 327 -
2019-02-17 Sun 826,071 +363 126,257,677 +100246 328 +1
Podsumowanie ogółem +7171 +2165770 +6
Aktualizacja profilu za 0 godz. 57 min.