X
PogonSzczecinSA
PogonSzczecinSA

Oficjalny kanał klubowej telewizji Pogoni Szczecin SA. Filmy z życia klubu, kulisy, rozmowy z zawodnikami. Codziennie aktualizowany. Znajdziesz nas także na www.pogonszczecin.pl

Subskrybcje

16,013

Wyświetlenia

11,432,856

Wideo

2,820

YouTube ID

UCWtB0ybrPDxQC96cmq_qDMg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-03 Wed 15,746 - 11,316,827 - 2,807 -
2019-07-04 Thu 15,775 +29 11,330,443 +13616 2,808 +1
2019-07-05 Fri 15,780 +5 11,337,273 +6830 2,809 +1
2019-07-05 Fri 15,795 +15 11,342,193 +4920 2,810 +1
2019-07-06 Sat 15,813 +18 11,350,240 +8047 2,810 -
2019-07-07 Sun 15,828 +15 11,353,835 +3595 2,810 -
2019-07-08 Mon 15,839 +11 11,356,548 +2713 2,810 -
2019-07-09 Tue 15,859 +20 11,358,520 +1972 2,811 +1
2019-07-10 Wed 15,864 +5 11,366,490 +7970 2,812 +1
2019-07-11 Thu 15,875 +11 11,373,298 +6808 2,813 +1
2019-07-12 Fri 15,923 +48 11,379,800 +6502 2,815 +2
2019-07-13 Sat 15,944 +21 11,402,647 +22847 2,816 +1
2019-07-16 Tue 15,974 +30 11,416,018 +13371 2,817 +1
2019-07-18 Thu 15,996 +22 11,424,292 +8274 2,818 +1
2019-07-20 Sat 16,013 +17 11,432,856 +8564 2,820 +2
Podsumowanie ogółem +267 +116029 +13
Aktualizacja profilu za 0 godz. 10 min.