X
Radio Maryja
Radio Maryja

Oficjalny profil Radia Maryja na YouTube.

Subskrybcje

40,627

Wyświetlenia

35,796,034

Wideo

20,278

YouTube ID

UCXiT2tg6fvheln0-0FW8llQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 39,069 - 35,181,334 - 20,138 -
2019-07-07 Sun 39,117 +48 35,204,498 +23164 20,146 +8
2019-07-08 Mon 39,201 +84 35,237,456 +32958 20,157 +11
2019-07-09 Tue 39,323 +122 35,271,374 +33918 20,165 +8
2019-07-10 Wed 39,475 +152 35,316,162 +44788 20,173 +8
2019-07-11 Thu 39,621 +146 35,362,579 +46417 20,181 +8
2019-07-12 Fri 39,701 +80 35,408,255 +45676 20,190 +9
2019-07-13 Sat 39,793 +92 35,451,285 +43030 20,204 +14
2019-07-14 Sun 39,936 +143 35,507,337 +56052 20,229 +25
2019-07-15 Mon 39,979 +43 35,535,079 +27742 20,234 +5
2019-07-16 Tue 40,074 +95 35,579,350 +44271 20,239 +5
2019-07-17 Wed 40,250 +176 35,647,326 +67976 20,251 +12
2019-07-18 Thu 40,378 +128 35,702,506 +55180 20,260 +9
2019-07-19 Fri 40,481 +103 35,740,806 +38300 20,268 +8
2019-07-20 Sat 40,627 +146 35,796,034 +55228 20,278 +10
Podsumowanie ogółem +1558 +614700 +140
Aktualizacja profilu za 2 godz. 23 min.