X
Radio Maryja
Radio Maryja

Oficjalny profil Radia Maryja na YouTube.

Subskrybcje

31,526

Wyświetlenia

30,224,044

Wideo

18,381

YouTube ID

UCXiT2tg6fvheln0-0FW8llQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-01-03 Thu 30,919 - 29,860,671 - 18,251 -
2019-01-04 Fri 30,938 +19 29,879,603 +18932 18,251 -
2019-01-05 Sat 30,972 +34 29,899,605 +20002 18,260 +9
2019-01-06 Sun 30,995 +23 29,924,260 +24655 18,266 +6
2019-01-07 Mon 31,057 +62 29,953,229 +28969 18,292 +26
2019-01-08 Tue 31,106 +49 29,976,524 +23295 18,294 +2
2019-01-09 Wed 31,115 +9 30,000,486 +23962 18,310 +16
2019-01-10 Thu 31,174 +59 30,025,218 +24732 18,318 +8
2019-01-11 Fri 31,225 +51 30,051,264 +26046 18,328 +10
2019-01-12 Sat 31,305 +80 30,093,501 +42237 18,346 +18
2019-01-13 Sun 31,372 +67 30,117,430 +23929 18,345 -1
2019-01-14 Mon 31,407 +35 30,144,413 +26983 18,363 +18
2019-01-15 Tue 31,423 +16 30,173,812 +29399 18,362 -1
2019-01-16 Wed 31,467 +44 30,198,194 +24382 18,372 +10
2019-01-17 Thu 31,526 +59 30,224,044 +25850 18,381 +9
Podsumowanie ogółem +607 +363373 +130
Aktualizacja profilu za 4 godz. 44 min.