Radio Maryja
Radio Maryja

Oficjalny profil Radia Maryja na YouTube.

Subskrybcje

29,036

Wyświetlenia

28,870,975

Wideo

17,809

YouTube ID

UCXiT2tg6fvheln0-0FW8llQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-11-05 Mon 28,632 - 28,617,144 - 17,662 -
2018-11-06 Tue 28,665 +33 28,632,598 +15454 17,674 +12
2018-11-07 Wed 28,699 +34 28,654,902 +22304 17,690 +16
2018-11-08 Thu 28,718 +19 28,668,149 +13247 17,696 +6
2018-11-09 Fri 28,760 +42 28,683,908 +15759 17,706 +10
2018-11-10 Sat 28,776 +16 28,700,637 +16729 17,725 +19
2018-11-11 Sun 28,803 +27 28,717,969 +17332 17,737 +12
2018-11-12 Mon 28,831 +28 28,745,742 +27773 17,749 +12
2018-11-13 Tue 28,863 +32 28,775,291 +29549 17,754 +5
2018-11-14 Wed 28,888 +25 28,787,830 +12539 17,761 +7
2018-11-15 Thu 28,906 +18 28,801,148 +13318 17,767 +6
2018-11-16 Fri 28,932 +26 28,814,689 +13541 17,775 +8
2018-11-17 Sat 28,961 +29 28,829,394 +14705 17,784 +9
2018-11-18 Sun 29,015 +54 28,857,130 +27736 17,802 +18
2018-11-19 Mon 29,036 +21 28,870,975 +13845 17,809 +7
Podsumowanie ogółem +404 +253831 +147
Aktualizacja profilu za 8 godz. 3 min.