X
Serwis Cb Radio Car Audio Elektronika Rybnik
Serwis Cb Radio Car Audio Elektronika Rybnik

Witam serdecznie na moim kanale Serwis Cb Radio Car Audio Elektronika Rybnik ,kanał poświęcony radiokomunikacji w szerokim tego słowa znaczeniu.Znajdziesz tu filmy instruktażowe tranceiverów, KF,UKF i CB,oraz ciekawe łączności. Życzę miłego oglądanie SQ9PQE Mirek 73. Znak klubowy CB 161-SJ-775 26.325 USB Znak SQ9PQE 145.350 https://youtubersi.pl

Subskrybcje

783

Wyświetlenia

189,658

Wideo

102

YouTube ID

UCXue73STJqXm9hIEEoFMgug

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 769 - 186,546 - 102 -
2019-05-06 Mon 770 +1 186,815 +269 102 -
2019-05-07 Tue 773 +3 187,045 +230 102 -
2019-05-08 Wed 774 +1 187,262 +217 102 -
2019-05-09 Thu 774 - 187,468 +206 102 -
2019-05-10 Fri 774 - 187,707 +239 102 -
2019-05-11 Sat 774 - 187,907 +200 102 -
2019-05-12 Sun 776 +2 188,128 +221 102 -
2019-05-13 Mon 779 +3 188,374 +246 102 -
2019-05-14 Tue 779 - 188,580 +206 102 -
2019-05-15 Wed 781 +2 188,814 +234 102 -
2019-05-16 Thu 784 +3 189,065 +251 102 -
2019-05-17 Fri 784 - 189,274 +209 102 -
2019-05-18 Sat 783 -1 189,455 +181 102 -
2019-05-19 Sun 783 - 189,658 +203 102 -
Podsumowanie ogółem +14 +3112 -
Aktualizacja profilu za 3 godz. 50 min.