X
Mandaryna !
Mandaryna !

Cześć, znajdziesz tu szybkie informacje. ✔Szukam grafika na kanał! ✔Monitor I: ▶ A0C ✔KOMPUTER: ▶Procesor: AMD FX 8350 4,2GhZ ▶Karta Graficzna: GTX 1050 4GB ▶RAM: 16GB ▶Głosniki: Trust Gaming KONTAKT: mandaryn.youtube@interia.pl (staram się odpisywać jak najszybciej) WWW: Paczki-Mandaryncio.jimdo.com Paczki do zakupu (oraz darmowe) Youtubersi.pl

Subskrybcje

200

Wyświetlenia

4,106

Wideo

27

YouTube ID

UCY0l53n08KmzfK-h3pXQcEw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 200 - 3,827 - 25 -
2019-05-06 Mon 200 - 3,838 +11 25 -
2019-05-07 Tue 200 - 3,860 +22 25 -
2019-05-08 Wed 200 - 3,885 +25 25 -
2019-05-09 Thu 200 - 3,895 +10 25 -
2019-05-10 Fri 199 -1 3,905 +10 25 -
2019-05-11 Sat 199 - 3,920 +15 25 -
2019-05-12 Sun 199 - 3,940 +20 25 -
2019-05-13 Mon 203 +4 4,012 +72 26 +1
2019-05-14 Tue 201 -2 4,027 +15 26 -
2019-05-15 Wed 201 - 4,031 +4 26 -
2019-05-16 Thu 201 - 4,055 +24 26 -
2019-05-17 Fri 201 - 4,085 +30 26 -
2019-05-18 Sat 201 - 4,098 +13 26 -
2019-05-19 Sun 200 -1 4,106 +8 27 +1
Podsumowanie ogółem - +279 +2
Aktualizacja profilu za 3 godz. 47 min.