X
ESKA
ESKA

Oficjalny kanał ESKA. Odwiedzaj nas, i zobacz co dla Ciebie gramy!

Subskrybcje

143,534

Wyświetlenia

67,944,846

Wideo

3,437

YouTube ID

UCYHMYwKnNVcMRT_k4KFJ6TA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 142,507 - 67,210,842 - 3,424 -
2019-06-14 Fri 142,669 +162 67,312,403 +101561 3,424 -
2019-06-15 Sat 142,793 +124 67,398,876 +86473 3,425 +1
2019-06-16 Sun 142,868 +75 67,455,723 +56847 3,426 +1
2019-06-17 Mon 142,947 +79 67,499,558 +43835 3,427 +1
2019-06-18 Tue 142,977 +30 67,544,161 +44603 3,429 +2
2019-06-19 Wed 143,043 +66 67,610,991 +66830 3,429 -
2019-06-20 Thu 143,175 +132 67,668,753 +57762 3,429 -
2019-06-21 Fri 143,287 +112 67,746,183 +77430 3,429 -
2019-06-22 Sat 143,367 +80 67,792,879 +46696 3,429 -
2019-06-23 Sun 143,438 +71 67,829,350 +36471 3,429 -
2019-06-24 Mon 143,477 +39 67,864,659 +35309 3,433 +4
2019-06-25 Tue 143,489 +12 67,892,972 +28313 3,437 +4
2019-06-26 Wed 143,511 +22 67,924,284 +31312 3,437 -
2019-06-27 Thu 143,534 +23 67,944,846 +20562 3,437 -
Podsumowanie ogółem +1027 +734004 +13
Aktualizacja profilu za 6 godz. 50 min.