X
ESKA
ESKA

Oficjalny kanał ESKA. Odwiedzaj nas, i zobacz co dla Ciebie gramy!

Subskrybcje

150,000

Wyświetlenia

72,105,812

Wideo

3,526

YouTube ID

UCYHMYwKnNVcMRT_k4KFJ6TA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 146,613 - 70,140,085 - 3,499 -
2019-09-08 Sun 146,669 +56 70,164,334 +24249 3,499 -
2019-09-09 Mon 146,739 +70 70,206,422 +42088 3,507 +8
2019-09-10 Tue 146,754 +15 70,229,696 +23274 3,511 +4
2019-09-11 Wed 146,802 +48 70,260,728 +31032 3,513 +2
2019-09-12 Thu 146,949 +147 70,316,909 +56181 3,513 -
2019-09-13 Fri 147,170 +221 70,396,141 +79232 3,513 -
2019-09-14 Sat 147,734 +564 70,566,744 +170603 3,513 -
2019-09-15 Sun 148,440 +706 70,970,126 +403382 3,513 -
2019-09-16 Mon 148,958 +518 71,167,655 +197529 3,517 +4
2019-09-17 Tue 149,294 +336 71,464,159 +296504 3,523 +6
2019-09-18 Wed 149,000 -294 71,692,501 +228342 3,525 +2
2019-09-19 Thu 150,000 +1000 71,873,043 +180542 3,526 +1
2019-09-20 Fri 150,000 - 72,053,496 +180453 3,526 -
2019-09-21 Sat 150,000 - 72,105,812 +52316 3,526 -
Podsumowanie ogółem +3387 +1965727 +27
Aktualizacja profilu za 3 godz. 6 min.