X
Strumienie z Ruczaju
Strumienie z Ruczaju

Strumienie będą się zmieniać.

Subskrybcje

88,921

Wyświetlenia

33,578,029

Wideo

2,315

YouTube ID

UCYN3DEMx3v31t5_ll3R0a5Q

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-11-29 Thu 88,880 - 33,513,931 - 2,310 -
2018-11-30 Fri 88,880 - 33,516,068 +2137 2,310 -
2018-12-01 Sat 88,882 +2 33,518,170 +2102 2,310 -
2018-12-02 Sun 88,888 +6 33,520,397 +2227 2,310 -
2018-12-03 Mon 88,885 -3 33,523,283 +2886 2,310 -
2018-12-04 Tue 88,880 -5 33,525,545 +2262 2,310 -
2018-12-05 Wed 88,874 -6 33,533,276 +7731 2,310 -
2018-12-06 Thu 88,872 -2 33,536,151 +2875 2,314 +4
2018-12-07 Fri 88,873 +1 33,544,639 +8488 2,311 -3
2018-12-08 Sat 88,882 +9 33,551,514 +6875 2,311 -
2018-12-09 Sun 88,900 +18 33,556,686 +5172 2,315 +4
2018-12-10 Mon 88,911 +11 33,565,036 +8350 2,315 -
2018-12-11 Tue 88,913 +2 33,570,163 +5127 2,315 -
2018-12-12 Wed 88,921 +8 33,573,837 +3674 2,316 +1
2018-12-13 Thu 88,921 - 33,578,029 +4192 2,315 -1
Podsumowanie ogółem +41 +64098 +5
Aktualizacja profilu za 5 godz. 47 min.