X
Strumienie z Ruczaju
Strumienie z Ruczaju

Strumienie będą się zmieniać.

Subskrybcje

88,534

Wyświetlenia

34,416,428

Wideo

2,411

YouTube ID

UCYN3DEMx3v31t5_ll3R0a5Q

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 88,752 - 34,384,080 - 2,406 -
2019-05-06 Mon 88,748 -4 34,384,598 +518 2,405 -1
2019-05-07 Tue 88,751 +3 34,385,464 +866 2,405 -
2019-05-08 Wed 88,744 -7 34,387,941 +2477 2,409 +4
2019-05-09 Thu 88,742 -2 34,389,489 +1548 2,409 -
2019-05-10 Fri 88,739 -3 34,391,218 +1729 2,409 -
2019-05-11 Sat 88,732 -7 34,392,984 +1766 2,409 -
2019-05-12 Sun 88,726 -6 34,395,153 +2169 2,409 -
2019-05-13 Mon 88,728 +2 34,397,325 +2172 2,409 -
2019-05-14 Tue 88,731 +3 34,399,070 +1745 2,409 -
2019-05-15 Wed 88,679 -52 34,400,756 +1686 2,409 -
2019-05-16 Thu 88,600 -79 34,404,941 +4185 2,410 +1
2019-05-17 Fri 88,588 -12 34,408,129 +3188 2,410 -
2019-05-18 Sat 88,573 -15 34,411,270 +3141 2,410 -
2019-05-19 Sun 88,534 -39 34,416,428 +5158 2,411 +1
Podsumowanie ogółem -218 +32348 +5
Aktualizacja profilu za 3 godz. 50 min.