X
Typowa M.
Typowa M.

Cześć! Witam Cię serdecznie na moim kanale :) Nazywam się Michalina, mam 21 lat. Interesuje się modą, urodą, podróżami, poza tym uwielbiam testować- w szerokim tego słowa znaczeniu. Słodycze z zagranicy, nowy trend na Instagramie? Jestem na tak! A wszystko to możecie znaleźć na moim kanale! Miłego oglądania :) Contact: typowam@gethero.pl ► Instagram https://www.instagram.com/typowa.m/ ► Facebook https://www.facebook.com/Typowa-M-795099637189675/

Subskrybcje

34,523

Wyświetlenia

2,214,385

Wideo

100

YouTube ID

UCYNah33ojDPeHTXlwEGrtWQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 34,561 - 2,211,283 - 100 -
2019-07-07 Sun 34,560 -1 2,211,465 +182 100 -
2019-07-08 Mon 34,557 -3 2,211,714 +249 100 -
2019-07-09 Tue 34,551 -6 2,211,958 +244 100 -
2019-07-10 Wed 34,547 -4 2,212,160 +202 100 -
2019-07-11 Thu 34,546 -1 2,212,419 +259 100 -
2019-07-12 Fri 34,545 -1 2,212,644 +225 100 -
2019-07-13 Sat 34,546 +1 2,212,825 +181 100 -
2019-07-14 Sun 34,537 -9 2,213,014 +189 100 -
2019-07-15 Mon 34,536 -1 2,213,281 +267 100 -
2019-07-16 Tue 34,534 -2 2,213,515 +234 100 -
2019-07-17 Wed 34,534 - 2,213,764 +249 100 -
2019-07-18 Thu 34,530 -4 2,213,974 +210 100 -
2019-07-19 Fri 34,523 -7 2,214,234 +260 100 -
2019-07-20 Sat 34,523 - 2,214,385 +151 100 -
Podsumowanie ogółem -38 +3102 -
Aktualizacja profilu za 3 godz. 42 min.