X
PAIT
PAIT

Ciekawość to pierwszy stopnień do PAIT'a!

Subskrybcje

304,868

Wyświetlenia

60,582,860

Wideo

219

YouTube ID

UCYPemHd-G3mH_Ol0YVMgfAg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-01-03 Thu 303,178 - 60,129,461 - 223 -
2019-01-04 Fri 303,288 +110 60,194,271 +64810 224 +1
2019-01-05 Sat 303,514 +226 60,266,912 +72641 224 -
2019-01-06 Sun 303,761 +247 60,388,899 +121987 225 +1
2019-01-07 Mon 303,833 +72 60,434,348 +45449 225 -
2019-01-08 Tue 303,932 +99 60,489,400 +55052 226 +1
2019-01-09 Wed 304,064 +132 60,549,433 +60033 227 +1
2019-01-10 Thu 304,098 +34 60,613,893 +64460 228 +1
2019-01-11 Fri 304,158 +60 60,672,965 +59072 228 -
2019-01-12 Sat 304,333 +175 60,621,982 -50983 226 -2
2019-01-13 Sun 304,420 +87 60,676,517 +54535 224 -2
2019-01-14 Mon 304,549 +129 60,544,486 -132031 220 -4
2019-01-15 Tue 304,630 +81 60,476,257 -68229 221 +1
2019-01-16 Wed 304,730 +100 60,535,710 +59453 218 -3
2019-01-17 Thu 304,868 +138 60,582,860 +47150 219 +1
Podsumowanie ogółem +1690 +453399 -4
Aktualizacja profilu za 3 godz. 11 min.