X
pi-stacja matematyka
pi-stacja matematyka

Kanał z darmowymi wideolekcjami z matematyki dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Subskrybcje

10,731

Wyświetlenia

1,401,625

Wideo

579

YouTube ID

UCZDi5aTYgGoi1Snmq-uoDeA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-04 Thu 10,740 - 1,395,363 - 573 -
2019-07-05 Fri 10,741 +1 1,395,641 +278 573 -
2019-07-05 Fri 10,740 -1 1,395,803 +162 573 -
2019-07-06 Sat 10,748 +8 1,396,211 +408 573 -
2019-07-07 Sun 10,748 - 1,396,575 +364 573 -
2019-07-08 Mon 10,749 +1 1,396,918 +343 573 -
2019-07-09 Tue 10,747 -2 1,397,325 +407 573 -
2019-07-10 Wed 10,738 -9 1,397,828 +503 579 +6
2019-07-11 Thu 10,736 -2 1,398,300 +472 579 -
2019-07-12 Fri 10,730 -6 1,398,677 +377 579 -
2019-07-14 Sun 10,727 -3 1,399,413 +736 579 -
2019-07-16 Tue 10,729 +2 1,400,271 +858 579 -
2019-07-18 Thu 10,728 -1 1,400,814 +543 579 -
2019-07-19 Fri 10,730 +2 1,401,231 +417 579 -
2019-07-20 Sat 10,731 +1 1,401,625 +394 579 -
Podsumowanie ogółem -9 +6262 +6
Aktualizacja profilu za 4 godz. 27 min.